Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lesz ebből a görbéből még...

Lesz ebből a görbéből még valami? Nagyon el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés
[link]
2012. szept. 11. 10:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem hormonproblémád van, mindenképpen kell orvosi segítség :)
2012. szept. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Még ovud sem volt, egyetértek az elsővel, valami hormonzavar lesz. Mindenképp menj endokrinológushoz.
2012. szept. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi csajok a válaszokat! Nagyon szomorú vagyok!
2012. szept. 11. 11:31
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne legyél szomorú, gondolj arra, hogy milyen sok nő van, akinek látszólag minden rendben, mégsem jön a baba! Nálad legalább látszik, hogy van egy kis probléma, de biztos vagyok benne, hogy simán orvosolható, és pár hónapon belül minden rendeződik majd! Kitartás, ne tessék elkeseredni, lesz ott még baba, sőt, lehet, hogy jövőre már babázol is:) Csak mihamarabb konzultálj szakemberrel! Hajrá:D
2012. szept. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A doki akár 1 hónapon belül rendbe hoz, menj el minél hamarabb! A ciklus 3. és 21. napján vérvételed lesz, abból minden szépen kiderül!!!! Amint megjön, gyorsan doki!!!!!
2012. szept. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást! Ti babáztok már?
2012. szept. 11. 13:15
 7/11 anonim ***** válasza:

2. és 4. válaszoló vagyok, igen, sikerült. Ahogy neked is sikerül majd! Van két csodálatos gyermekem, egy 3 éves fiam, és egy 6 hetes lányom.


A fiam előtt nekem is rendbe kellett tenni a hormonjaimat, bár nagyon nem vagyok képben, rég volt, és egy ciklusban rendbe jött, closty-t kellett szednem, rá 2 hónapra már meg se jött. A lányom meg a második nem védekezős hónapban:)

Valószínű neked is ennyi lesz az egész, kapsz bogyót, aztán pár hónap és pikkpakk kismama leszel:)ff

2012. szept. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
bocsánat, hogy offolok, megkérdezhetem, hogy amikor a ciklus 3. és 21. napján vesznek vért, azzal kihhez kell menni, a nődoki leveszi? vagy sima háziorvos? vagy endo doki?
2012. szept. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Íme a görbe tegnapelőtti, tegnapi és mai értékei is:


[link]


Ez csak titeket igazol, hogy tényleg baj van velem.

2012. szept. 13. 10:29
 10/11 anonim ***** válasza:

Figyelj, megcsinálod a hormon vérvételt és kapsz gyógyszert, 1 hónap alatt rendbehoz, ha nincs komoly gond :)

Menj minél hamarabb dokihoz :)

2012. szept. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!