Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges? Reménykedhetek?...

Anita112 kérdése:

Lehetséges? Reménykedhetek? Kicsit el vagyok keseredve

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnénk babát a párommal. Ez az első hónap, hogy próbálkozunk és kb olyan 4 napja volt egy kis barnázás de tényleg csak egy csöpp lehetett a beágyazódás? Meg tegnap óta átlátszó folyásom van. Reménykedhetek? 4-5 körül nem várom...
2012. máj. 25. 06:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Első hónap, ne viccelj már, mitől vagy elkeseredve???

Ne keress magadon tüneteket,mert csak meggyőzöd magad és megőrülsz!

Drukkolok neked, de majd 5. után tesztelj, addig pedig éld a mindennapok szépségét!

Egy egy éve próbálkozó!

2012. máj. 25. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia. :)

Persze lehetett a beágyazódás,de nem biztos,hogy az volt. Egy a dolog lényege,hgoy,ha ennyire szeretnél kisbabát akkor ne stresszelj együttlét alatt,hogy hátha összejön. Én 21 éves vagyok,már nem védekeztünk,mert úgy voltunk vele,hogy,ha jön baba jön,ha nem nem. Erre elsőre jött.

Drukkolok nektek írd majd meg,hogy sikerült-e. :)

33 hetes kismama.

2012. máj. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elsőre is összejöhet, de elég ritka. Mi másfél éve próbálkozunk de nem akar jönni!
2012. máj. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Óóóó,hát ha már most el vagy keseredve mi lesz később?

Bár kívánom hogy ne legyen később...

Ha 4-5-re nem várod akkor az a barnázás peteérés volt!

Ha akkor együtt voltatok akkor lehet hogy lesz baba!


Csak úgy mondom hogy egy terhességhez nagyon sok mindennek stimmelnie kell hogy össze jöjjön!Szóval ha esetleg nem sikerül nem kell elkeseredni!

Mi 4 hónapja próbálkozunk és még én is bőven ráérek elkenődni,de ahogy látod a többi válaszolót,érted miért mondom!...

Ha késik csak utána tesztelj!

2012. máj. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, nem értelek. Kicsit el vagy keseredve... De mégis mitől?

Még messze a menstruációd, bármi lehet.

A másik: kesereghet az, akinek 1 éve, sőt jóval több nem jön össze a baba:(


Ugyan már! Nem gondolod, hogy ezzel a nyafogással olyanokat bántasz meg, akik évek óta próbálkoznak? Nem kívánom, hogy csatlakozz a "táborba", de ne legyél már ilyen para a legelső próbálkozós hónapban!

2012. máj. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na én pontosan tudom mit érzel! Amikor dec-ben elkezdtünk baba projectelni,akkor egy csomó kérdésem volt,egy csomót olvastam,és mindig arra gondoltam,hogy nekünk sikerülnie kell,mert a gyógyszer abba hagyása után nagy az esély! Hát a 28 napos ciklusomból 36 napos lett! Minden tünetem meg volt mensi előtt,szédülés hányinger... 2 napont ateszteltem a negatívakat,és totál el voltam keseredve! :( Persze megjött,és ez volt életem egyik legszörnyűbb napja! Sírtam,mert az első hónapban nem sikerült! És tudod mi a röhej? Az nekem egy akkora vízválasztó volt,hogy azóta egyeltalán nem foglalkozok konkrétan ezzel a témával! Nem használunk ovu tesztet,csak a hőmet mérem minden reggel,és csak mensi előtt 3-4 nappal kezd foglalkoztatni,hogy vajon meg jön-e! Azért ilyenkor az ember picit reménykedik! :) De ha megjön,akkor hopp egy tampon,és csak azt mondom a fracba,és megyek tovább! Nem keseredek el miatta,ha a fejem tetejére állok,akkor sem lesz ott a baba,sőt a stressz még a peteérést is gátolhatja,tehát nem görcsölök ilyeneken! Nagyon szeretnénk,de tudom,hogy előbb-utóbb lesz gyermekem,és inkább jöjjön pár hónappal később,de legyen egészséges! Szóval december óta csak akkor tesztelek,ha nem jön meg időre! Na olyan még nem volt! 29 napos a ciklusom,a leghosszabb,de álltalában vagy akkor,vagy előbb meg is jön! Szóval fel a fejjel,ne kenődj el,lesz baba a te pocakodban is! :)
2012. máj. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igaza van "kisvuk"-nak!

Csak lazán! én 2 hónapig voltam rápörögve a témára, ovuteszt, Jónás-naptár, minden...Nekem, akinek minden hónapban szabályos 28 ciklusai voltak évek óta, és éreztem a peteérést...Amikor rákoncentráltunk, semmit nem éreztem, talán peteérésem sem volt :-(

Jött a december, céges rendezvények, betegség, kicsi hasfájás (menzesz szerű) na, mondom remek, meg fog jönni karácsonykor, ezért még egy kis maszatolás a férjjel belefért az egyik estébe, és nem is gondoltam a babára újévig. 2012 januárját számolással kezdtem, kiderült, 3 napja késik! Gyors teszt: NEGATÍV! Másnap este, éreztem, hogy valahogy olyan furcsán érzem magam. Este 10-kor egy teszt :POZITÍV!

Most 25 hetes a pocaklakóm.

Tehát nem elkeseredni, csak nem ráparázni, nem foglalkozni vele. Szerintem ez a legjobb recept.

2012. máj. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!