Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cisztára valami gyógymód-bármi...

Cisztára valami gyógymód-bármi? El vagyok keseredve.

Figyelt kérdés

Tavaly volt egy missed ab műtétem, mert elhalt a terhességem. A ciklusom utána viszonylag rendszeres volt a ciklusom, viszont az utolsónál voltak közti vérzéseim, ezért elmentem a nőgyógyászomhoz, aki UH-val megállapította, hogy egy 3x4cm-es cisztám van. Azt mondta, hogy várjunk egy ciklust, hátha attól elmúlik....Ma mentem kontrollra-hát nem hogy elmúlt volna még +1cm-t nőtt is. A doktor úr fogamzásgátlót írt fel 3 hónapra, és ha utána sem múlik, akkor sajnos műtét következik! Babát szerettünk volna, de még ez is? Tiszta szerencsétlennek érzem magam! Ráadásul el kell mennem vérvételre is, hogy kizárhassuk a rosszindulatúságot. (Bár a doktor úr szerint nem rosszindulatú, mert sima a felülete, folyadékkal telt...stb)-de a magam megnyugtatására kell inkább a vérvétel!


Kérlek segítsetek-akinek esetleg volt vagy van cisztája mivel kezeli/kezelték- bármi ami hatásos lehet-gyógynövény-tea stb......


Nem szeretnék mégegyszer műtétet, mert félek, hogy nem lehet gyerekem a sok műtét miatt babám :(


Köszönöm előre is...


2012. máj. 23. 20:55
 1/3 A kérdező kommentje:

uhh de béna a megfogalmazás...a sok szóismétlődés!

Bocsánat csak gyorsan írtam....

2012. máj. 23. 20:57
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is sok a cisztám, a jobb petefészkem teljesen tele van ott nincs is tüszőérésem, a balban is van, mégis nagyon sokadik próbálkozásra abból született a lányom. Ne legyél elkeseredve bár tudom ez nem vígasz, de halgass a dokidra és próbálj beszélni egy homeopata orvossal.

Sok sikert.

2012. máj. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem policisztám van, mi 6 hónapja próbálkozunk a babával. Az eddigi vizsgálatok azt mutatják, hogy minden rendben és jó a peteérésem.

A ciszta miatt ne legyél elkeseredve, pláne ha meg tudják műteni.


Kedves Előző hozzászóló! Ha policisztát találtak nálad is, remélem kivizsgáltak nem vagy-e PCOS-es.

2012. máj. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!