Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez év, Valentin nap óta...

Ez év, Valentin nap óta próbálkozunk a párommal. Már nagyon szeretnénk babát, de el vagyok keseredve picit, hogy még semmi. Lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
Előtte 6 és fél évig szedtem fogamzásgátlót (regulon). Most február elején ugye abbahagytam. Azóta 2x rendesen megjött, bár nem volt erős vérzésem. Utoljára viszont a várt nap előtt 2 nappal lettem beteg, gyenge vérzésem volt és szinte csak 1 napig tartott, vagy kettő. Szerintetek lehet valami bajom? Miért volt olyan rövid a menstruációm?
2012. máj. 6. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ember turelmetlen ha bébire vàr,èn tudom :),de februàr ota probàlkozni mèg nem a vilàg! Sokan honapokig,èvekig probàlkoznak akkor is,ha egèszsègesek.Viszont a biztonsàg kedvèèrt èn csinàltatnèk egy hormon-vizsgàlatot (vèrvètel) hogy nem-e zavarodtak be picit a hormonok.6 èv fog.gàtlo szedèse utàn elofordulhat.Ez lehet oka az 1-2 napos menstuàcionak is.Ha nincs semmi baj,legalàbb megnyugszol,ès nyugodtabban probàlkozik az ember :)De mondom,mèg 3 honapja sem probàlkoztok,nyugi...:)
2012. máj. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nyugalom türelem.....

Nem úgy megy mint a filmekben :)

A valóságban nem (feltétlen) elég 1x próbálkozni.

Én is aggódtam mondjuk, de nem nagyon :)

Egyébként nekünk az 5. hónapban sikerült.


23hkm

2012. máj. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyugi... nem is baj ha nem maradsz rögtön terhes,ki tud tisztulni a szervezetedből a sok hormon. 6év az hat év azért. Nyugalom,lazítás,sok szerelem,és hamarosan jönni fog a gólya :)
2012. máj. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én először 4 évig szedtem(tri regal).a 15. hónapban skerült a fam.most 1 évig szedtem,és már a 7. hónapja próbálkozunk,de még semmi.

nyug,jönni fog az a baby.vszont a pár napos mensivel lehet orvoshoz kéne fordulni.

2012. máj. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én és a párom 1.5 éve próbálkozunk ,de nem adjuk fel és nem izgljuk agyon magunkat! Jön a baba amikor itt van az ideje!
2012. máj. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mi már tavaj augusztus óta próbálkozunk,menni is fogok orvoshoz az időpont már meg van :) a reményt nem szabad feladni!
2012. máj. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. :) Akkor én is reménykedem tovább. A 2 napos menstruáció miatt lehet problémám szerintetek?
2012. máj. 6. 20:36
 8/8 anonim ***** válasza:
2év próbálkozás után foglalkozik csak az orvos veled a meddőség/baj miatt.Ez az idő az,ami alatt össze kellene jönnie,ha minden rendben.Te esetedben nem lehet bejátszani,hogy már azóta próbálkoztok,mert gondolom valamiből rá tud jönni az orvos arra,hogy gyógyszert szedtél.Vérvétel,akármi.Nekem gyógyszer után megjött rendesen 2-3x,utána meg késett 3-4heteket.Nem is jött össze a pici az akkori párommal,mert vagy nem lehet gyereke,vagy nem volt peteérésem,vagy a nagy akarás miatt.Kb 10-12hónap volt mire visszaállt a szokásos 34napra.És most leszek 19.hetes :)
2012. máj. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!