Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvagyok keseredve.4 hónapja...

Elvagyok keseredve.4 hónapja próbálkozunk, de semmi. A menszeszem óramű pontosságú, mindig a 28. napon jön meg. Miért nem sikerűl a baba?

Figyelt kérdés
Használom a ciklus.hu-t, hogy mikor van peteérésem, hőmérőzöm stb.de semmi. Akkor és úgy vagyunk együtt ahogy kell.Tudom kevés ez a négy hónap, tisztában vagk vele, hogy nem kellene aggódnom,csak nagyon szeretnénk már.minden negatív teszt után a sírógörcs kerülget.
2009. febr. 25. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Nyugi! Ez még nem idő! Még ne legyél elkeseredve, s főként ne idegeskedj!

Tudom, hogy nagyon rossz, ugyanígy voltam én is. Főleg hogy az első baba rögtön összejött. Most 6 hónapra sikerült!


Sok sikert, s ne foglalkozz ennyit vele!

Tudom, hogy mensi előtt idegbetegek vagyunk, de hónap közbe próbáld meg elterelni a gondolataidat.

2009. febr. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szia!

próbáld ki a praktikákat! én is itt olvastam róluk először és kezdem öket szépen sorjában alkalmazni!

1, hőmérőzés, az csak arra jó, mint utólag elmondta a dokim, hogy megtudjuk hogy van e peteérés, és nem az ovuláció kiszámítására!

2, az ovu, vagy LH teszt, kinek hogy tettszik, az pontosan megmutatja mikor van ovuláció! lehet venni boltba, de ha olcsobbat akarsz akkor itt a netem be lehet szerezni, többet olcsóbban! :)

Van mikroszkóp is de kevésbé jó ( tapasztalatok alapján)

3, vannak olyan vitaminok amik pozitivan hatnak a peteérésre, spermákra ez pl az E-vitamin

én mondjuk elevitet kezdtem el szedni!

!, vannak különbözö teák: palástfű stb ennek is utána lehet nézni a neten, és jó hatással vannak a peteérésre, ovulációra stb!

szerintem ne add fel, a 4 hónapocska az még nem sok idő!

sok sikertnketek és mihamarabbi babásodást kivánok!

2009. febr. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Csináltass a pároddal sperma vizsgálatot.Ha úgy tűnik nálad minden rendben,akkor lehet nem elég jó minőségű a sperma.

Nekem se jön össze 4 hónapja és azt mondják minden rendben.

A baj az ,h tönkretette a nemi életünket ez a baba terv.Nagyon.

Sperma vizsgálaton túl vagyunk,most úgy határoztam ,h elmegyek petevezeték átjárhatóságira.Bár félek,de jobb mint h aztán méhen kívülim legyen.Mert,ha el van dugulva akkor lehet h a spermium még felúszik mert pici,de együtt a petesejttel már nem tudnak átférni és akkor ...szóval...amúgy is azt vettem észre ,h az átjárhatósági után sokkal könnyebben teherbe esnek a hölgytársaink.

2009. febr. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
gondolom tudod, hogy csak 20% esély van minden hónapban, de ez nem nagyon vígasztal, viszont egy dolog, amit tudni kell, hogy ez nem olyan, mindt a filmekben, hogy az ember gondol egyet, szerelmeskedik és a következő jelenetben már nagy pocival van a képen....én is ezt hittem hat hónapig próbálkoztunk, már nagyon ki voltam én is, de sikerült! utólag belegondolva ennyi normális volt, de akkor szőrnyűnek érzetem, más nagyon el voltam keseredve, szt hittem sosem leszek anyuka!
2009. febr. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne keseregj! Minél előtt keress fel egy meddőségi központot, ahol nálad a hormont, petevezeték átjárhatóságod, a párodnál pedig a spermát megvizsgálják! Szomorkodni nem kell!!!!
2009. febr. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a cipőben járok.Október elején hagytam abba a gyógyszert és azt lehet mondani, hogy midig szinte pontosan megjön. Használtam most is ovutesztet, de ugy látszik ez se hazsnált. Már nagyon szeretnék babát, de minden hónap csalódás.
2009. febr. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
És szerinted mit szóljon az aki 2-3-4 éve próbálkozik???A négy hónap az semmi.Az orvosok 1 évi próbálkozás után javasolják a kivizsgálást !
2009. febr. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia. a kérdésedet akár én is írhattam volna. Én is 4 hónapja tettem le a tabit és még semmi. Én nem idegeskedek annyira, bár én is szoktam azt érezni, hogy mi van, ha nekem nem lehet babám. Viszont az egyik hozzászóló története nagyon tetszett és reményt öntött belém. Miszerint azt hitte, hogy nem lehet gyereke de fél év után sikerült. És tetszett, hogy azt írta, hogy ez normális idő és kell is ennyi. ne keseredj el, mert szerintem azzal csak az esélyeidet rontod. Én is nagyon vágyom babára, viszont azért nem idegesítem magam, mert most ez a gazdasági válság olyan nehéz helyzetbe hoz mindenkit, hogy most én meg emiatt idegeskedem egy ideje nagyon. Mindigis eléggé pesszimista ember voltam, de az utóbbi időben mintha kicseréltek volna, olyan pozitívan állok a dolgokhoz. És úgy gondolom, hogy egy pici babának türelmes szülő kell, akitől nem kapja az ideget. Gondolj arra, hogy mi lenne, ha kiderülne, hogy már terhes vagy ideje, de te nem tudtad és közben adagoltad a sok idegeskedést a babádnak! Kitartást! Remélem, most összejön neked! Csak ne ess kétségbe és ne idegeskedj!
2009. febr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!