Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Na el vagyok keseredve. Ez...

Na el vagyok keseredve. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Nemvárt előtt volt egy halvány pozitív tesztem, és ma a nemvárt napján full negatív a teszt. Lehet ilyen? Akkor ez mit is jelent van baba vagy nincs vajon? Mikor teszteljek még, vagy egyáltalán teszteljek? Nem akarok negatív tesztet látni :(

2012. ápr. 20. 09:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én egyszer a dm-ben már nem tudom mi volt a neve vettem egy tesztet, sajnos 1 csík sem jelent meg ! irány a patika egy másik teszt pozitív, :-) sajnos vannak selejtes tesztek, várj 1-2 napot és próbáld újra ! CSAK POZITÍVAN
2012. ápr. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

:( Sajnálom, tudom milyen szar érzés az Xedik negatív teszt. A két teszt amit eddig csináltál más márka volt? Ha igen, akkor van még remény.

Ha ugyanaz, és egyszer ilyen másszor olyan, akkor még várnék, hogy megjön e. És ha sehogysem, akkor lőnék harmadikat.

Mióta várjátok a picúrt? És az elsőt?

2012. ápr. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem az első picur lenne, ő lenne a második. Egyforma teszt volt, és most még nézegettem, és mintha mintha egy nagyon halvány 2. csík lenne. De lehet hogy csak látni akarom és azért :D Majd vasárnap még egyet tesztelek az már jó kéne legyen nem? Amúgy ha 28 napos ciklussal számolom akkor 1 hete késik, de későn volt peteérésem. De pont akkor voltunk a párommal, és az aktus után most lett a 14. nap.
2012. ápr. 20. 09:56
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja és semmi jele menszinek, és más oka sincs hogy azért késsen.
2012. ápr. 20. 09:58
 5/11 anonim ***** válasza:
Amíg nincs mensi addig ne keseredj el! A tesztek néha ilyenek! :) Én reménykednék! :)
2012. ápr. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem tudsz kepet feltenni a tesztrol?
2012. ápr. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De tudnék, csak nincs értelme mert full negatívnak látszana, de lehet megpróbálom a tegnapi és mait egymás mellé rakni s úgy lefényképezni.
2012. ápr. 20. 16:25
 8/11 anonim ***** válasza:
az úgy jó lenne,várjuk a képet hátha több szem többet látt ;)
2012. ápr. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

[link]



de kiraktam új kérdéseb is.

2012. ápr. 20. 18:07
 10/11 anonim ***** válasza:
ha nagyon nézzem akkor talán láttok valamit,ha nem nézzem annyira nem láttok semmit :/
2012. ápr. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!