Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon el vagyok keseredve a...

Nagyon el vagyok keseredve a férjem viselkedése miatt,8. dpo-tól ha alkoholt iszok, árthatok az esetlegesen megfogant babámnak?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 1. 15:29
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Tehát 8. dpo-tól akármelyik nap előfordulhat a menstruációmig. Ez a beágyazódás időszaka.

Nagyon-nagyon boldogtalan vagyok és biztos, hogy sor kerül rá valamelyik nap! :(((

2012. ápr. 1. 15:36
 2/13 anonim ***** válasza:

Kivagy a párod miatt, mégis szeretnél szülni neki?

Nem értem!

2012. ápr. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem, nem lesz baja. Nekem nagyon sok ismerősömnél volt az, hogy egy jól sikerült buli után jött össze.
2012. ápr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én másképp képzeltem az életemet, szerettem volna mindig is családot, normális életet élni, én mindent megteszek érte, amit egy jó feleségnek kell: főzök-mosok-takarítok, ágyban is mindent megkap, mindenben kiszolgálom, beviszem neki a kávét, késő este is képes vagyok szendvicseket készíteni a számára és kiszolgálni őt bevinni neki...stb.stb. De a férjemtől semmi viszonzást nem kapok, nagyon megkeseríti az életemet. Igen, szeretnék babát, mert nem fogunk elválni, és ő a férjem. Vannak jó pillanataink is együtt, de minden nap megbánt, durva velem, sérteget, lelkembe gázol, idegenül bánik velem...sorolhatnám...Teljesen összezavarodtam! :(
2012. ápr. 1. 15:59
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ezt az életet akarod? Úristen! Neked aztán tényleg nincs önbizalmad. Ne csinálj rabszolgát magadból. Ha mindent megteszel, hogy ne legyetek egy szinten, ebből sose lesz család.
2012. ápr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az is lehet, hogy pont azért nem sikerül a baba, mert ilyen stresszes az életem, és erről is ő tehet! :((
2012. ápr. 1. 16:07
 7/13 anonim ***** válasza:

te nem feleség, hanem cseléd vagy, nem akarlak megbántani, de iylen életet kívánsz a gyerekednek?

még magadnak sem kellene, nem vagy boldog, a gyereked sem lesz, menekülj amíg lehet...

a férfi nem attól lesz boldog ha kiszolgálják, a feleségnek egy társnak kellene, hogy legyen, nem kiszolgáló személyzetnek...


mi köze ennek az egészhez amúgy az alkohol fogyasztáshoz?


1pohár vörösbortól nem lesz bajotok, de a rendszeres alkoholfogyasztás ártalmas.

Ha bánatodban innál, meg azért mert nem bírod idők kérdése (nem is kell sok) hogy alkoholista legyél..

2012. ápr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hosszú távon szerintem se működne, még boldogtalanabb lennél,összeomlanál, és ha ez a stresszes élet mellett össze is jön a baba nem biztos hogy boldog élete lenne. Én is csak azt tudnám javasolni hogy legyen egy kis önbizalmad és próbálj boldog lenni, és ne fogadd el ezt az életedet.
2012. ápr. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántani akarlak,de ha a problémáknál iszol, akkor még ne is legyen inkább gyerek.

Először erősödj meg lelkileg!

2012. ápr. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyszerű!

Nem elég, hogy kihasznál, bánt, de még miatta alkoholt is akarsz inni, pedig babát vársz lehet.

Ébresztő!! Ha még csak a lehetősége áll fent a dolgoknak, akkor is a baba egészsége az első. Lehet h árt neki lehet h nem, ezt ki tudhatja? És miért pont alkohol? akkor inkább egy csomag csokiskeksz pl. Naugye h. jobb 5let!:)(

2012. ápr. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!