Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon el vagyok keseredve a...

Nagyon el vagyok keseredve a férjem viselkedése miatt,8. dpo-tól ha alkoholt iszok, árthatok az esetlegesen megfogant babámnak?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 1. 15:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
És egyébként ha iszol, akkor megoldódik? Tudod, az alkoholizmus nem feltétlenül onnantól kezdődik, hogy az ember rendszeresen fogyaszt alkoholt, hanem onnantól, hogy problémamegoldó stratégiaként használja azt. Ezen picit gondolkozz el, és azon is, hogy felkeresel egy pszichológust.
2012. ápr. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Gondolj bele, ha lenne kisbabátok...... Kimerítő, fárasztó, főleg az elején, ha nincs segítség hamar kimerülhetsz. Főleg ha ilyen a férjed, nem várhatsz tőle segítséget, akkor ketté nem fogsz szakadni...kiszolgálod a férjed, és ellátod a kisbabát.....na abba lehet belebolondulni...:(


Nem árthaszt a babának! Nekem mikor közölték nem lehet gyerekem egy jó ideig még két hétig ittam, dohányoztam, nyugtatóztam.....mindaddig mig nem lett egy pozitív teszt.:) Picinek semmi baja :)

Később árthatsz, mikor már ott dobog a kicsi szive.

2012. ápr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.
2012. ápr. 1. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!