Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » El vagyok keseredve! Szerintet...

El vagyok keseredve! Szerintetek reménykedhetek még?

Figyelt kérdés

Pénteken kellene(vagyis egyáltalán nem kellene)megjönnie a mensimnek.

Kb a múlt héttől fáj a mellem az egyik bimbóm köröl picit lilássá vált a bőr és nagyon ritkán viszket is.Szúrkál a petefészkem ami rendesen meg is van duzzadva izomfájásokkal küzdök.

Ma nem bírtam tovább és csináltam egy tesztet ami negatív lett(persze mit is vártam?)

Amiket leírtam 50 50 %,hogy ez vagy az...de szerintetek lehetek még babás?

Volt már valaki így?


2008. márc. 11. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem az első tesztem neg. lett, a következőt egy hét múlva csináltam , az már poz. volt

sok sikert

2008. márc. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Szia!Én ugyan így jártam.Két napja jött meg.Én is azt hittem,hogy babás vagyok de a teszt mást mondott.7 hónapja próbálkozunk de hiába.Ma kezdtem el szedni a harmadik havi hormont.Elegem van,de nem akarom feladni.Te se keseredj el sokan vagyunk ebben a cipőben.Sok sikert!
2008. márc. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy elkeseredj!! Amiket írtál azok nagyon jó elöjelek és a péntek még 3 nap.Van aki már terhesgondozásra jár és még negatív a tesztje!! Most csk arra gondolj,hogy mielöbb péntek legyen,hogy tesztelhess,és ha - még mindig böven lehet,hogy ott a baba csak szégyenlös megmutatni magát:o)
2008. márc. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem se keseredj el! Van akinél hosszabb időt vesz igénybe a beágyazódás és ennek okán később lesz pozitív a teszt. Nálam pl. 14 nap volt és ez nem kevés,de elsőre összejött a baba!!!

Van egy oldal: [link] itt meg tudod nézni a tényleges pozitív terhességi teszt napját.

Drukkolok és irj hogy mi lett!

Üdv: 22 hetes kismama

2008. márc. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi csajok!:DD

Igazatok van ma még csak Szerda:)

2008. márc. 12. 04:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia reméljük most összejön :)

viszont az sem jó ha iszonyatosan akarod mert akkor a terhesség tüneteit is bebeszéled magadnak és borzasztó érzés amikor szembesülsz a tényekkel.Csak lazán és sok sikert.

2008. márc. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hello csajszik!

Tul vagyok az első sokkon amit az okozott,hogy ma megjött a nagyon nem várt.:(

No,de sebaj,majd máskor.

És köszike a bátorítást:)

2008. márc. 13. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!