Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pontosan melyik intézményben...

Pontosan melyik intézményben mennyit kellett várni a lombikra?

Figyelt kérdés
Az első időpont kéréstől a stimuláció megkezdéséig (ill. ha előtte fogigátlót kell szedni, akkor addig, amíg azt el lehet kezdeni)? Alacsony spermaszám, nálam is érlelni kell a tüszőket. Tudom, sok mindentől függ, de mégis. Hallottam hogy van ahol csak pár hónap, van ahol akár egy év. Nekünk Győr illetve Pest lenne ami elsőre szóbajöhet. Köszönöm!

2012. szept. 10. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Győr

A telefonhívástól számítva egy hónapra kaptam időpontot.

Első konzultáción közölte a doki, hogy a következő ciklusban kezdhetünk is.Nálunk donor spermára van szüksége,nekem el van záródva az egyik petevezetékem.

2012. szept. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tapolca: 2011 szeptemberében jelentkeztünk be, novemberben már megfogant és beágyazódott a kislányunk, augusztusban megszületett. Volt előzmény (másik sikertelen lombik augusztusban, másik intézményben Pesten), így nem kellett minden vizsgálat. Ami volt: friss vérkép 2x, (hormonszintek), citológia, ekg, férjemnek andrológia. Csak ajánlani tudom őket annak ellenére, hogy szinte mindig sokat kellett várni.

Még valami: pesti Kaáliban augusztus végén szóltam, hogy nem sikerült, és márciusra tudták volna beütemezni a következő lombikot.

2012. szept. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok, nagyon hasznosak a válaszok! A babához gratulálok!!!!:)
2012. szept. 11. 21:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudom nem ide vág a kérdés, de Tapolcán mit kellett fizetni a szurikon kívül??És mikor? A konzultáció, és a spermavizsgálat ingyenes volt?
2012. szept. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak: Semmit sem kellett fizetni az intézetben (csak az embriófagyasztást, ami 4 éve 12000 Ft volt), csak a recepteket kellett kiváltani egy közeli patikában (azért ott, mert ott biztosan volt).

Mi januárban voltunk először ott, de nem volt semmi vizsgálatunk előtte. Februárban volt laparoszkópiám a saját körzrtrs kórházban, majd 4 sikertelen inszemináció után szeptemberben kaptam decemberi időpontot lombikra. Novemberben kezdődött a stimuláció, dec. 5-én volt a leszívás, 8-án a beültetés. Július elején, igaz hogy 8 héttel korábban, ikreink születtek (fiú-lány). Elsőre sikerült. Ha nézel statisztikát, Tapolca áll az első helyen a sikeres kezelések terén (százalékosan és nem darabra, mert azért Pestre pl mégegyszer annyian járnak)

Győrt nem ajánlom, mert volt ott olyan házaspár, akik előtte Győrbe voltak, de ott mindenért fizetniük kellett (vérvétel, vizsgálat, ..., összességben 60-70 ezret(!) a gyógyszereken felül, pedig a gyógyszerek sem olcsók. Ráadásul a dolgozókat és a higiéniai állapotot is szidták Győrben. De hangsúlyozom, ezt csak hallomásból tudom, mert mi csak Tapolcán voltunk, ahol viszont minden rendben volt. A dolgozók kedvesek, a várók és a toalett tiszta.

2012. szept. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A 2-es vagyok. Hormonszintes vérvizsgálatokért kellett (volna) csak fizetni, semmi másért nem, amit nekünk csináltak. Kromoszómavizsgálat eredményünk már volt, amikor bejelentkeztünk, így nem tudom, hogy azt is ingyen csinálják-e. (Pesti Kaáliban 7v8 ezer volt minden ultrahang az első szuriig, 14 ezer az első konzultáció, és minden vizsgálat fizetős, még vérvételi díj is van.)
2012. szept. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

saját tapasztalatok:

BMC: szinte azonnal, ha megvannak az eredmények (idei adat)

Bp.-i Kaáli: 10 hó (tavalyi adat)

2012. okt. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!