Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik értéket írjam be a...

Melyik értéket írjam be a hőgörbémre az alábbi kettő közül?

Figyelt kérdés

1. Reggel ébredtem 05:20kor és egyből mértem ami 36,5 lett.

kimentem pisilni és egyből vissza is aludtam, a szememet alig nyitottam ki.


2.el is aludtam, nem forgóladtam semmi, egyből elaludtam és keltettem magam telefonommal 06:10 kor, amikor is a hőm 36.8 lett.


Tanácstalan vagyok. Érzek mellérzékenységet, feszülést.


azelőtt elég sokáig 36.7 volt a hőm, szóval most nem szeretnék téves adatot beírni.


Alapból 05:50-06:00 között szoktam mérni minden reggel.


Köszönöm szépen



2012. szept. 10. 07:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg az első értéket kell beírni ilyenkor,de nekem is volt ilyen,én úgy csináltam hogy beírtam de belejelöltem hogy ne vegye figyelembe és akkor csak egy piros karikát tett oda.(már a ciklus.hu-n) attól a görbén még látszódni fog hogy mi újság,és legalább nem marad ki egy nap sem. :)
2012. szept. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát én inkább a másodikat írnám be... én azt tapasztaltam, hogy egy kis mozgás nem emeli meg olyan nagyon a hőt, főleg, hogy utána majdnem egy órára vissza is aludtál. Tehát a 0,3 tizedes hőemelkedés nem azért volt, mert kimentél pisilni, hanem azért, mert tényleg annyi a reggeli hőd.... szerintem!

De ez mellett ahogy az előző is írta, be is jelölheted, hogy ne vegye figyelembe a ciklus.hu.

2012. szept. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elsőt írd be, és jelöld be, hogy ne vegye figyelembe. Aztán a görbe alakulásából így is látni fogod, hogy volt-e ovu vagy sem.
2012. szept. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm, hát mára eléggé felugrott a hőm, szóval lehet, hogy pont egy ovut fogtam volna ki?

36,9-re ment fel.

2012. szept. 11. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!