Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hónaljban mért hő miért nem...

A hónaljban mért hő miért nem mutat reális értéket?

Figyelt kérdés
Muszáj nyelv alatt mérni?
2012. ápr. 23. 08:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Elvileg lehet hónaljban mérni,de szerintem ott alacsonyabb a hőd így lehet ezért nem annyira jó!

Én hüvelyben mérem!Nem szeretem szájban,nekem kényelmetlen!

Próbáld meg hüvelyben!

2012. ápr. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen muszály ott mérni! Vagyis nem muszály! Lehet hüvelyben,és végbélben is!
2012. ápr. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyrészt nehezebb végig egy ponton tartani a hőmérőt, másrészt, ha már lázas a kicsi, és remeg, az csökkenti a bőr hőmérsékletét, tehát az eredmény fals lesz. Szerintem a legegyszerűbb végbélben mérni.
2012. ápr. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolsó...ezt nem értem...Most vagy te nézted be a kategóriát vagy én nem értem a kérdést!De a kérdező szerintem ovuláció miatt a saját hőjét méri nem a gyerekéét!

Itt írja a hónaljt is!

"Nagyon fontos, hogy minden mérést ugyanazzal a hőmérővel végezzünk, és mindig ugyanott (száj, hónalj, végbél)."

[link]

2012. ápr. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tényleg, bocsi, ezt teszi a kialvatlanság :D A válaszom a kérdésre nem érvényes.
2012. ápr. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet hónaljban is, de emellett nyelv alatt, hüvelyben vagy akár végbélen is. Az a legfontosabb, hogy mindig ugyanabban az időben, ugyanazzal a hőmérővel, és ugyanazon a helyen mérd. Hónaljban nyílván alacsonyabb értékeket fogsz kapni, mint mondjuk hüvelyi méréssel, de ez nem baj, mert a változásokat úgy is látni lehet, és az a fontos.

Azért szokták inkább a hüvelyi mérést ajánlani a hónalj helyett, mert az a belső hődet mutatja, és kevésbé zavarnak bele a külső hatások.

2012. ápr. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!
2012. ápr. 23. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!