Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ervenyes erteket mutat a idon...

Ervenyes erteket mutat a idon felul is?

Figyelt kérdés

tegnap csinaltam egytesztet delutan meg van egy hetem a mensesig,nagyon halvany lett a masodik sikom..nem dobtam ki a teszet es masnapra erossebb 2.dik csik is..

de ma delutan megint sinaltam egy tesztet es megint halvany a masodik..szerintem nem eleg a hcg hormon?

a mellem bizserreg mint ket szoptatas kozott mikor mar ideje lenne az etettesnek..es forronak erzem..

ami elszomorit iszonyatosan gorcsolok,megakarna jonni? a derekam is faj..varjak meg egy par napot az esedekes mensesig? jo lenne ez a baba mar vegre lenne kistesoja a kisifiamnak..


2012. febr. 4. 23:39
 1/4 Kerria ***** válasza:
Úgy tudom a reggeli vizeletben erősebb a hcg, próbálj egyet reggel csinálni. De ha halvány, és ahogy szárad a papír erősebb a jel, akkor GRATULÁLOK! :)
2012. febr. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy heted van a menstruációig? Vagy nem állt még be a ciklusod? Mert ez úgy lehet pozitív, ha nagyon korai peteérésed volt.


A halvány csík is csík egyébként, arra vigyázz, hogy ha ilyen borzasztó korán pozitív, néha keresztreakciót ad az LH hormonnal. De ha két nap múlva tesztelsz, és erősödik, akkor valószínűleg baba! :)

2012. febr. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A halvány csík is csík! Valószínűleg baba lesz, csak korán teszteltél. A hcg két naponta duplázódik a szervezetben, pár nap múlva csinálj újra tesztet!
2012. febr. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ma csinaltam egy masik tesztet (mas fajtat ami negativ lett) az elso nagyon erzekeny volt mar menses elott kimutatja ez csak egy hcg teszt csik volt..mar nem leme magam bele semmiben varok mensesig :(
2012. febr. 5. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!