Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mezi utáni 15. napon olyan...

A mezi utáni 15. napon olyan érzésem volt mintha mindjárt megjönne. Teherbe estem vagy mitől lehet?

Figyelt kérdés
Fájnak a melleim azóta és még mindig érzem ezt az érzést. Ilyen még soha nem volt hányingerem is van néha. Mitöl lehet kétségbe vagyok esve mert tabit szedek tri-regolt és kihagytam 1 szemet ebben a honapban. Szeretnénk babát ezért kell szednem a gyogyszert,hogy normálisan beálljon a menzim azt mondta a doki. 21 vagyok. Szerintetek? Előre is köszi a válaszokat.
2008. máj. 15. 08:55
 1/4 A kérdező kommentje:
és még annyi,hogy a hőm is maradt 37.1-nél
2008. máj. 15. 09:09
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél babát,akkor miért vagy ke´tségbe esve???Tri regol mellett lettem e´n is babás,e´s a barátnöm is.

Lehet,hogy a beágyazódást érzed.Az is lehet,hogy a tabi okozza a tüneteket.Ha nem jönne meg,tesztelj,mert akkor baba van.

15hetes kislány anyukája.

2008. máj. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
csak azért vagyok kétségbe esve,hogy nehogy legyen valami baja a babának
2008. máj. 15. 09:40
 4/4 anonim ***** válasza:
59%
Leht hogy még nem vagy babás, de ha kihagytad, akkor lehet hogy egy peteérést érzel, amit a tri-regol nem akadályozott meg úgyhogy ha akkor együtt voltatok, lehet baba.Szerintem keress másik dokit, mert ha babát szeretnél, nem fogamzásgátlót szoktak felírni. van más gyógyszer is ami beállítja a mensit: norcolut, clostilbeggy, bromocriptin, volt benne részem .. 100 napos ciklusaim voltak két évig,aztán kaptam ezeket a gyógyszereket és most taposom a 10. hetet.ez nem jó doki.
2008. máj. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!