Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kislányom 1 éves és az előző...

Kislányom 1 éves és az előző hónapban egy kis "baleset" történt. Azóta sem jött meg, pedig kellett volna. Pedig úgy érzem, mintha mindjárt megjönne. Alhasio feszülést is érzek. Megint terhes lennék?

Figyelt kérdés
Tesztet még nem csináltam, mert a kislányomnál sem mutatott semmit.A dokival meg még várnék, hátha megjön.Kb 5 napja késik.
2009. máj. 24. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csinálnék egy tesztet, lehet most meg kimutatná! Más tüneted nincs? Lehet az idő miatt, vagy annyira feszült vagy a "baleset" miatt, hogy már a stressztől késik! Dokival szerintem is várj még pár napot! Szorítok, hogy ne legyen baba!
2009. máj. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia! csinálj egy tesztet!!!!

én ugyanígy éreztem, mint Te, hogy mindjárt megjön!

az első babámnál is már 8 hetes volt, mire tesztet csináltam, mert abszolut nem gyanakodtam. mivel mindig rendszertelen volt a ciklusom és ott volt a mindjárt megjön érzés!

és képzeld, pár hete megint bedőltem ennek az érzésnek! de most hamarabb kapcsoltam, teszteltem és most már tudom, megint babát várok!

nesze neked mindjárt megjön érzés :))))

2009. máj. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.Én is így jártam az elsőnél, amindjárt megjön érzés akkor is volt.

Na majd meglátjuk.

2009. máj. 24. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!