Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után éreztek még...

Peteérés után éreztek még feszülést?

Figyelt kérdés

Elvileg tegnap volt ovum! Viszonylag bővebb folyás, petefészek fájdalom, derékfájdalom. Viszont ma is van egy kevéske folyás, és picit feszít a petefészkem, de közel sincsenek olyan tüneteim,mint tegnap!

Érezhetek ilyet akkor is, ha már megvolt az ovum?


2011. ápr. 7. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Én még ovuláció után éreztem ilyen kisebb feszülést.

Most már ovuláció után vagyok 6 nappal és nekem az a furcsa, hogy még mindig érzek kis feszülést a hasam aljában...

Ha másnap érzel még pici feszülést, szerintem az normális. Viszont az már nem lehet normális, hogy én még mindig érzem...

2011. ápr. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a dokim, hogy ovu után folyadék van pár napig a méhben és az okozza a feszülést, vagy nyilalást.
2011. ápr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor lehet,hogy azért van!:)
2011. ápr. 7. 16:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

És teljesen mindegy hogy mikor hogyan feszül? Mert nekem pl. ennyire meg ilyen sokáig még soha nem feszült, mint most...ezért gondolom azt, hogy valami nincs rendben. És még azt hozzátenném hogy a múlthavi mensim késett 1 napot és az is másabb volt, és miközben mensiztem, akkor volt, hogy hirtelen kitött belőlem átlátszó sok víz, hogy még a bugyim is elázott, pedig tampon volt bennem. Akkor lehet ez a folyadék volt az, amiről a második válaszoló írt, csak nem fokozatosan jött ki belőlem, hanem hirtelen zúdult...de vajon mi okozhatta ezt?

Bárcsak tudná valaki...

2011. ápr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!