Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől van ez? Normális ez?

Mitől van ez? Normális ez?

Figyelt kérdés

Olyan elkeseredett vagyok már...

4 hónapja próbálkozunk. Tudod ez nem hosszú idő még. Az első két hónapban másra se tudtam gondolni csak a babára a másik kettőben a munkám folytán pedig szinte nem volt rá időm. Gondoltam na akkor majd hátha. De amint a menzesz előtt jön a hőleesés már keseredem el. Lassan fél éve mérem és 3 éve nem szedem a tabit. Azóta pontos 28 napos ciklusaim vannak. Mióta ráálltunk a babára hol előbb jön hol később, az ovulációmat is elég nehéz meghatározni, hol van nyálka hol nincs stb. Sajnos a párommal mi csak hétvégén tudunk együtt lenni, de a pé-im mindig szombatra v. vasárnapra esnek szóval elvileg nem lehetne gond. 3 hónapja szedem az elevitet. Kezdek kicsit letörni. A környezetemben én vagyok a legidősebb, már taposom lassan a 30-at és a körömben mindenkinek elsőre bejött. Most körül vagyok véve közel féléves kis manókkal én meg szinte sírok ha rájuk nézek és arra gondolok hogy mennem kell megint tampont cserélni.

Más is van így? Tudom lüke kérdés, de mit csinálhatok rosszul? Próbáljak ovu tesztet? Most pl. a menzeszem alatt is kúszik fel a hőm, pedig két napja ömlök, szóval a baba megint csak vágy marad a hónapban...:(


2008. máj. 14. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Teljesen megértelek! Én is így görcsöltem, igaz csak az első hónapban, amikor jött a pofára esés, ugyanis már annyira beképzeltem, hogy babóm van, hogy már tüneteket produkáltam:( Második hónapban már lejjebb adtam, nem foglalkoztam vele annyit(azért néha eszemben volt), és vettem ovu tesztet. Mikor már jelezte a halvány csíkot aznap, rá kétnapjára, és utána való nap szexeltünk (meg hát amúgy,csak akkor bele adtunk mindent:) Közben nehéz volt nem arra gondolni,hogy jaj lehet most fog foganni a bébink és tényleg megpróbáltam nem ezen idegeskedni és élvezni a szexet! Most 5 hetes terhes vagyok, nekem az ovu teszt segített! Most már én is szedek Elevitet. Egyébként eddig ha láttam az utcán egy kisgyereket, vagy terhes nőt annyira elkeseredtem rájuk sem bírtam nézni, majd hogy nem gyűlöltet éreztem! Nekik sikerült, nekünk miért nem... Úgyhogy hidd el nem szabad ezen görcsölni, mert így saját magad ellensége vagy. Nyugodj meg, élvezzétek az együttléteket és szerintem vegyél ovutesztet. Mondjuk nekem 28 naposak a ciklusaim és azon a teszten az volt írva, hogy már 9. napon kezdjek tesztelni, de mire elfogyott az 5 teszt, akkor kezdett halványodni, szerintem ráér a 11. napon is elkezdeni. Fel a fejjel és sok sikert!!!


Szorítok neked!

5 hetes kismama

2008. máj. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne legyél elszomrodva, én is 30 vagyok, és nekem is retentően nagy szorongással jár, hogy nem estem még teherbe, peddig 8 hónapja nem szedem a gyógyszert. De minnél jobban hajtunk rá, annál biztosabb, hogy nem jön össze. Jönni fog, ha jönni akar. foglald el magad,, és ne parázz azon, hogy nem lehetsz babás. Ha viszont 3 éve nem szedsz gyógyszert, és mem is védekeztetek, akkor érdemes elmenni egy teljeskörű kivizsgálásra. Ha peddig, csak most kezdtetek el ráhajtani, akkor ne görcsölj, hidd el sikerülni fog. Én is arra várok mikkor lesz baba, de bekell látnunk, minnél jobban erőltetjük annál biztosabb a kudarc. Szerintem vegyél ovu tesztet, és vélemyényem szerint a hőmérőzés kétesélyes, vagy jól csinálod, vagy nem. Fel a fejjel. Sorstárs!
2008. máj. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tényleg fogok tesztet venni. Én Nektek is sok sikert/ill. már gratula a picihez.
2008. máj. 14. 09:04
 4/4 anonim ***** válasza:
szia.én csak 21éves vagyok,a párom 22 és most töltöm a 13.hetet.nem terveztük a babát,bár sokat gondoltunk rá milyen lenne,ha...mikor kiderült,hogy babát várok a páromnagyon megörült,én viszont megijedtem,még a megszakitason is gondolkoztam.aztán a végén nem mentem el,nem lett volna szivem ezt tenni a babámmal,valamint arra gondoltam sok ember mennyit probálkozik,nem tehetem ezt.es már boldog vagyok.mivel mi nem vártuk és igy estem teherbe csak azt tudom mondani,amit az elöttem lévö.ne görcsölj,csak élvezd az együttléteket,lehetöleg minél többször.
2008. máj. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!