Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet valami gond...

Szerintetek lehet valami gond velem vagy csak jol védekezünk?

Figyelt kérdés
3 és fél éve vagyok a barátommal még nem szeretnék gyereket de pár év mulva többet, is szeretem a gyerekeket.elég régóta félek attol hogy lehet valami gond van velem kb 1 évig gumival védekeztünk és gumival is kivette mindig majd egy évig megszakitásos modszerrel és most már kb 1 éve megint gumival.Elég sok elöváladékom van és mostanába a menzeszem is össze vissza jön meg.tehát a félelmem az hogy majdnem 4 év alatt hogy lehet hogy nem lettem terhes ha kotonnal kis esélye is van és ki is veszi de amig megszakitásos modszerrel csinaltuk hogy hogy nem sikerült be?valami gond lehet velem?

2012. aug. 31. 22:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Elso fiunk elott masfel evig "vedekeztunk" megszakitassal. Egyszer felejtettunk el vedekezni es meg is fogant a fiunk(nem volt gond,hogy terhes lettem mert akkor nem ezt a "vedekezest" valaszttuk volna)

Megszuletett a fiunk es a 6 het letelte utan ismet megszakitasos modszer mellett maradtunk. 2 es fel eves volt mikor eldontottuk,hogy johet a kisteso. Az elso probalkozos honapba sikerult. O is kisfiu es 36 hetes terhes vagyok most :)

2012. szept. 1. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!