Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet valami gond...

Szerintetek lehet valami gond velem vagy csak jol védekezünk?

Figyelt kérdés
3 és fél éve vagyok a barátommal még nem szeretnék gyereket de pár év mulva többet, is szeretem a gyerekeket.elég régóta félek attol hogy lehet valami gond van velem kb 1 évig gumival védekeztünk és gumival is kivette mindig majd egy évig megszakitásos modszerrel és most már kb 1 éve megint gumival.Elég sok elöváladékom van és mostanába a menzeszem is össze vissza jön meg.tehát a félelmem az hogy majdnem 4 év alatt hogy lehet hogy nem lettem terhes ha kotonnal kis esélye is van és ki is veszi de amig megszakitásos modszerrel csinaltuk hogy hogy nem sikerült be?valami gond lehet velem?

2012. aug. 31. 22:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Előváladékod van? Az a férfinek szokott lenni. Amúgy nem biztos hogy baj van. Ha gumival védekeztek, az elég biztos módszer. A megszakítás is sokaknak bejön, és az leginkább csak akkor veszélyes, ha a férfi nem száll ki időben. Szóval ha a páros elég körültekintő, és rendesen figyel, akkor kevés az esélye úgy a teherbeesésre. De persze biztosat majd akkor tudtok meg, ha élesben próbálkoztok. Így, hogy valamilyen formában védekeztetek, nem igazán lehet következtetést levonni.
2012. aug. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs veled semmi gond, rengetegen csinálják megszakítással,és nem mindegyik lesz terhes, pont ma olvastam valamelyik kérdésnél egy választ hogy a csaj nem lett terhes, pedig 6 évig csak így védekeztek, és mikor babát akart elsőre sikerült.
2012. aug. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ha nem rendszeres a mensid akkor gond van, vizsgáltasd ki magad, de nem azért mert nem lettél terhes.
2012. aug. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
bocsi nem irtam oda éves lány
2012. aug. 31. 23:04
 5/11 A kérdező kommentje:
20
2012. aug. 31. 23:04
 6/11 A kérdező kommentje:
kb 6 honapja van gond vele eddig napra pontosan mindig 28 napra megjött mostanába volt hogy 32 30 általába más de msot kb beállt 30 napra nemtudom miér
2012. aug. 31. 23:05
 7/11 anonim ***** válasza:
az nem gond ha beáll 30 napra, akkor ezentúl 30 napos lesz a ciklusod, az is teljesen normális. szerintem +/- 1-2 nap ingadozás egy normális nőnek belefér, nekem még tabletta mellett is előfordul h fél-egy nappal később jön meg... egyébként ha 3 és fél évből 2 évig gumival védekeztetek, és csak másfél évig megszakítással,miért kellett volna feltétlenül teherbe esned? Nagyon sokan még csak ennyire sem figyelnek, és mégsem esnek teherbe, és nem azért mert gond lenne bármelyik félnél.
2012. aug. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
1 évig védekeztünk megszakitásos modszerrel.nagyon szeretem a gyerekeket és ha még most nemis szeretnék szülni de pár év mulva biztosan és addigis nemtudom hogy minden rendben van e.környezetemben sok pár van akik védekeznek és mégis baba lesz.igaz hogy mikor ugy védekeztünk elötte megvolt a tisztálkodás és minden aminek csak lennie kell és eléggé odafigyeltünk mindenre de ez a félelem mégis bennem van.amugy köszönöm szépen a válaszokat:) és igen remélem mostmár 30 napos de az okát nemtudom miért változott ennyi év után
2012. aug. 31. 23:19
 9/11 anonim ***** válasza:
64%
10évig védekeztünk megszakítással. Mikor eldöntöttük, hogy jöhet a baba, a második hónapban pozitív lett a terhességi tesztem. Most 2,5 éves a fiam. Szóval csak ügyesek vagytok, ha engem kérdezel, de ez majd úgyis akkor derül ki ha próbálkoztok.
2012. aug. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Gratulálok nektek:)és köszönöm a válaszodat:)
2012. aug. 31. 23:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!