Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy 20 éves lány vagyok. A...

Egy 20 éves lány vagyok. A Barátomal nem védekezünk. Kiprobáltam egy csomo gyógyszert s mindegyikkel volt valami gond (hányinger, stb.). Hiába nem védekezünk, nem esem teherbe! Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

egyetlen modon védekezünk ugy hogy menet közben ki száll!

Nem akkarok még gyereket de félek hogy nem lehett!Mit tegyek?


2008. febr. 16. 22:05
 1/6 anonim válasza:
100%
ha kihuzza mikor elmegy akk nagy valöszinüséggel nem kerül beléd sperma és igy nem leszel terhes. am ne haragudj de nem értem a kérdésed. hoyg hoyg mi tegyél ha nem akarsz gyereket? védekezz. gumi, kupok stb...
2008. febr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most még nem akkarok!de mi van ha nem lehett?
2008. febr. 16. 22:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz akkor azért mert az előváladékban is van sperma és attól is teherbe lehet esni! Ha meg terhes leszel akkor legalább korban közelebb leszel a babócádhoz! :) Nézd a jó oldalát! :)
2008. febr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy "ha nem lehet" az "ellen" van sok módszer, először is lehet hogy csak nincs elég peteérésed ezen segít egy gyógyszer de számtalan módszer van. Ne stresszelj még ezen főleg ha nem is aktuális! Jó sexelést! :)
2008. febr. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne stresszeld magad elöre! Minden nöben benne van ez a "félsz". Amig nem muszaly ne idegeskedj. Csak azert ne akarj teherbe esni hogy megtudd lehet e babocad. Biztosan lehet, ne aggodj!
2008. febr. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A párom 5 évig élt együtt az exnejével,és egy időben szerettek volna gyereket,mindig megszakítással védekeztek.Nem lett gyerek.Utána egy 2 gyermekes anyával élt együtt,és megszakítással védekeztek,nem lett gyerek.Már-már azt hitte hogy nem is lehet gyereke.Aztán megismerkedtünk,és fogamzásgátló szedése mellett lettem babás.Egyszerűen a másik két nővel nem illett össze,és nem kellett,hogy babájuk legyen.Nálunk meg mindenképpen össze akarta hozni a természet.Ennyi!

A tabiknál a hányinger a 2-3.hónap után elmúlik.De próbáld ki a Novaring nevű gyűrűt.Nekem azzal semmi bajom nem volt,pedig a tabival szenvedtem eleget.Mindenkitől csak jót hallottam róla.

2008. febr. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!