Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » En 15 eves vagyok. Nemreg...

En 15 eves vagyok. Nemreg veszitettem el. Eloszor fajt es eszrevettem h verzek, ekkor leallitottam a baratom. Masodjara viszont mar nem fajt annyira, de akkor sem jutottunk el az elvezetig. Van egy gond, nem vedekeztunk. Ebbol meg lehet baj? :-S

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 09:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%
Gratulálok!Simán összehozhattatok egy gyereket!!!
2009. júl. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
52%

Ugyan már mi baj lehetne? Terhes leszel és majd elveteted!

15 évesen nem vagy egy kicsit túl fiatal ehez!? Azt se tudod hogy kell. Elöbb tanulj meg védekezni. Szerintem ez alap, hogy legalább óvszerrel védekezzetek. Sok felelötlen kis taknyos aztán amikor baj van akkor anyucika szoknyája alá bújnak...

2009. júl. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
26%

Nézd 2 baj lehet belöle,hogy 9 honap mulva 1 gyereket tartasz a kezedben. Vagy nem várt betegségeket kapsz el.

pl: érc.

2009. júl. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
23%
aki egyszer abortuszon esik át,nem biztos,hogy később lehet gyereke!Egyébként tényleg legalább eszetek lenne az óvszer használatához...a pasidat nem annyira fogja érdekelni,ő csak maximum besegített...!!
2009. júl. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%

Mondd el anyudnak vagy akivel bizalmasabb kapcsolatban vagy szüleid közül és menjetek el nőgyógyászhoz. nem biztos hogy baj van, de sajnos ez egyáltalán nem kizárt.

27/L tanácsért jött ide, nem leb.szásért.

amúgy ti sem követtetek sosem hibákat...

nagyanyáink 17 évesen már szültek, 50 éve, akkor most mi korai?

2009. júl. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%

10:09: nagyanyáink más világban éltek és nem azért szültek 17 évesen, mert k-rvák voltak. Akkor előbb mentek férjhez is...házasságból születtek a gyerekek és nem tanultak tovább az emberek általában. Ma továbbtanulás nélkül meghalsz és ne felejtsük el, hogy a nagyszüleinknek még nem adattak meg a mai korszerű védekezési módszerek. Ma aki ezeket nem használja, az felelőtlen, nem?

Én is azt javaslom, hogy beszélj anyukáddal és menj el nőgyógyászhoz, mert ez így nem lesz jó. Persze, hogy baj, hogy nem védekeztek. Nem akarlak megijeszteni, de én már első alkalom után teherbe estem, mikor nem védekeztem a férjemmel. Szóval ehhez nem kell sok alkalom...

2009. júl. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%

Nem is értem hogy lehet ennyi rosszindulatú ember a válaszolók között! Gratulálok nekik!

A legkevésbé arra van szüksége talpig frászban a leányzónak, hogy jól leírják mindennek!

Kedves kérdező!

Mikor történ az egész? Pár napja? Pontosan! Ha még max 3 napja akkor most irány a nőgyógyászati ambulancia és esemény utánit feliratni! Melyik időszakodban voltatok együtt? Mikor volt meg utoljára és mikor történt az egész?


Remélem tudok segíteni!

2009. júl. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%

Utolsóval értek egyet, ne legyetek már ilyenek. Ti is voltatok fiatalok, momentán én sem védekeztem az elsőnél, még sem lett se AIDS-es, se terhes. Legyetek már kicsit humánusabbak!

Ha nem élvezett beléd, elméletileg az előváladéktól lehetsz terhes, de lássuk be nagyon kicsi az esélyed. Figyeld a mensit, gondolom írod, és meglátod, semmi gond se lesz. Ha psilés után estleg csíp, vagy viszket, akkor a fogamzásgátló felírásakor ezt is közöld az orvossal. Vagy használjatok gumit, ha kicsapongó életet éltek a barátoddal. Egyszer vagy fiatal, de azért vigyázz magadra!

2009. júl. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
50%

Szia! Nyugodj meg valószínűleg nincsen semmi baj :) A válaszolóknak meg üzenem, hogy nagyon értelmesek vagytok, sugárzik rólatok az intelligencia. Főleg arról, aki azt feszegette, hogy nagyanyáink miért szültek akkor anno gyereket. Mi közöd hozzá, hogy ő tovább akar-e tanulni? És az ellenérveddel konkrétan lek*váztad szegény, pedig segítséget várt azoktól, akik tudnak nyújtani. Nem értem azok miért írnak ide, akiknek lételemük, hogy beszóljanak, felsőbbrendűnek érzik magukat és ezzel megváltság a világot...Én továbbtanultam, mindig védekeztem, védekezem is, mégsem érzem magam felsőbbrendűnek ennél a lánynál vagy bárkinél...elég szomorú, hogy képesek vagytok ilyenekkel dobálózni. Nézzetek mélyen magatokba és a saját problémáitokat magatokkal rendezzétek le, ne egy 15 éves lánnyal...

Nos visszatérve hozzád kérdező, tényleg nem sok esély van a teherbeesésre, bár ugye az előváladék, ami az aktus kezdete óta van tartalmazhat életképes spermiumokat, és teherbe tud ejteni téged, ha épp peteérésed van. Nem írtad, hogy menstruáció előtt után mennyivel voltatok együtt, és hogy esetleg késik-e a vérzésed, ha igen akkor mennyit stb. Nem hinném, hogy baj lesz :):) Ha nagyon félsz akkor vegyél egy tesztet, leghamarabb a menstruáció (feltéve ha nem jön meg) első napján, vagy ha biztosabbra akarsz menni a késés 5. napján, reggeli első vizeletből :) Remélem tudtam segíteni! Üdv.: egy egészségügyis

2009. júl. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
*jav megváltják
2009. júl. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!