Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakítással védekezünk!...

Megszakítással védekezünk! Miért nem estem még teherbe? Igaz, hogy vigyázunk, de olyan sokat olvasni, hogy előváladéktól lettek terhesek! Lehet, hogy valami gond van?

Figyelt kérdés
2009. febr. 28. 15:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyereket akartok, akkor se megszakítással, se másképp ne védekezzetek!
2009. febr. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szeretnénk, csak élesben 2 hónap múlva szeretnénk csinálni! Igazából az érdekelne, hogy elmenjek már előtt oroshoz kivizsgálásra emiatt? Mármint hogy így nem lett baba?
2009. febr. 28. 15:13
 3/11 A kérdező kommentje:
A válaszod köszönöm!
2009. febr. 28. 15:13
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből még semmilyen következtetést nem lehet levonni. Ez megbízhatónak nem igazán nevezhető módszer, sokáig szerencséd lehet, aztán majd egyszer nem lesz.
2009. febr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Már nemsokára úgysem kell a szerencse! Egyébként nem lenne gond a béby most sem, csak most egy elég erős vesemedence gyulladás miatt nem szeretnénk még élesben csinálni. Megvárom, míg tényleg minden ok lesz velem! A választ köszönöm!
2009. febr. 28. 15:15
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia,én megszakitással védekeztem kb.6 évig,soha nem estem teherbe.ugyan etttől féltem amitől te,mivan ha nem is lehet gyerekem....?Aztán a párommal "rááltunk a témára" tavaly juliusban,most a 28.hétben vagyok,szerintem nem kell aggódnod!!
2009. febr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
:) De jó! Gratulálok! Jó babavárást Neked! Tudod mennyire megnyutatott a válaszod! :) Köszönöm, további szép napot!
2009. febr. 28. 16:32
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi is sokat védekeztünk megszakítással. soha nem estem teherbe

Mikor akartuk, elsőre összejött

2009. febr. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

17:53-as válaszoló

Mi 9 évig megszakítással védekeztünk a párommal és soha nem estem teherbe.A napokban volt az első próba babatéren,akkor reménykedhetek hogy össze fog jönni?Én is ettől tartottam,hogy nem lehet babám,mert azért előfordult baleset igaz mindig ellenőriztem,hogy termékeny voltam-e akkor.

Nektek elsőre össze jött,hogyan csináltátok és menzesz után mikor kezdétek a próbát?

Köszi a választ:D


Kérdező:

Elnézést,hogy belekérdeztem,de egy cipőben járunk.Gratulálok a babásoknak és a már megszületett babákhoz is!

Nekünk meg mihamarabbi babaáldást!!!

2009. febr. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
15:35ös vagyok,nekünk 2 hónap után jött össze,nem kell megijedni ha rögtön első hónapban nem sikerül!Sok szerencsét Nektek.
2009. márc. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!