Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nyugtassatok meg: az orgazmus...

Nyugtassatok meg: az orgazmus ugye nem gátolja a petesejt megtapadását/beágyazódását?

Figyelt kérdés

Ez az 5. hónap, amikor próbálkozunk, és már annyi minden megfordult a fejemben, hogy vajon mi miatt nem jöhetett össze eddig... Pl. ez is. Elég intenzívek az orgazmusaim (szerencsére :) ), és félek, hogy emiatt lelökődik, vagy valami.

Vagy hogy túl szoros a nadrágom dereka, és emiatt nem tapad meg... Annyi mindenen gondolkodom, pedig nem akarok ráparázni!


2012. aug. 30. 14:42
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Köszi nektek is. :)

Majd beszámolok, ha lesz fejlemény, de csak akkor tesztelek, ha jövő szerdáig esetleg nem jön meg.


Az ovuteszttel csak az a problémám, hogy a párom semmit nem utál jobban a "muszáj-szex"-nél... Ha pozitív az ovuteszt, és nyaggatom direkt emiatt, akkor ő csakazértsem akarja majd, nálam pedig bőgés lesz a vége. :D Ismerem ennyire magunkat, inkább megpróbálom továbbra is 2-3 naponta csábítani... ;)

2012. aug. 30. 16:31
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
ha ovu tesztet használnál, akkor legfeljebb ne mond meg neki csak simán csábítsd el, akkor nem lesz muszáj szex érzése, s még nagyobb esély lesz a babára. A szoros nadrág nem árt, az orgazmus meg végképp nem. Sok sikert.
2012. aug. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én is ezt akartam javasolni, elég, ha te tudsz arról, hogy ovutesztelsz, ha ennyire feszélyezi a párodat a "muszáj-szex". (Bár ezt annyira nem értem, ha két ember szereti egymást, akkor miért érzi kényszernek bármelyik is.) Meg hát ha valaki gyereket akar, annak azért figyelembe kell vennie azt is, hogy egy hónapban csak rövid ideig van valódi esély a fogamzásra, szóval sokszor nem elég az, hogy amikor épp kedve van az embernek, akkor csinálja, így előfordul, hogy "áldozatot" kell hozni a gyerek érdekében. :))
2012. szept. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Köszi, csak hát tudjátok, milyenek a pasik... :)


Amúgy még az is megfordult a fejemben, hogy mi van, ha az játszik közre az eddigi sikertelenségben, hogy pl. heti kétszer zumbázom, vagy hogy néha előszeretettel ülök be egy-egy kád jó meleg vízbe, vagy hogy pl. hason alszom... De nyilván ez csak az én elmebajom, gondolom ezek sem gátolnak semmit, ugyanúgy, mint az orgazmus... :)


Amúgy ilyen a mostani görbém (ha érdekel valakit, aki esetleg még idetéved):

[link]


Most nem is nagyon reménykedtem, mert ovu előtt (ami amúgy csúszott is pár napot, aug. 21-22 körül számítottam rá)csak 3 nappal tudtunk együtt lenni, de (nem akarom elkiabálni!) már ma is késik...

Ha holnap sem jön meg, lehet, hogy szerdán tesztelek, bár nem akarok csalódni.

2012. szept. 3. 16:04
 15/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a 20-i és a 24-i együttlétből is lehet baba. A görbéd pedig trifázisos, ami nagy eséllyel jelenthet terhességet. Még a pici esés is benne van, ami beágyazódás kezdetekor szokott lenni, és másnaptól már magasabb mint előtte. Én biztos tesztelnek már holnap, de én türelmetlen vagyok. :)
2012. szept. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Jajj, tök aranyos vagy, köszönöm szépen! :)

Én lennék a legboldogabb, ha most tényleg sikerrel jártunk volna, de ez még csak a 11. dpo így is, és nem "merek" a bizonytalanba "feleslegesen" teszteket eldurrogtatni - mint már annyiszor...

(Pedig hidd el, tűkön ülök én is :) ...csak tényleg nem merem beleélni magam. :( )

Hát... Szerintem meg fogom kérni a páromat, hogy rendeljen nekem este a vateráról 10-es tesztet, és akkor tesztelünk (ezt most együtt :) ), mikor ideér a teszt postán.

2012. szept. 3. 16:38
 17/20 A kérdező kommentje:

Csajok!


POZITÍÍÍV!!!


El sem hiszem!!!, de annyira boldog vagyok!!!! :D

Nem tudom, hogy ezt hogy sikerült összehoznunk, de hihetetlenül büszke vagyok magunkra. :D


Köszönöm szépen a válaszaitokat és a biztatást mégegyszer, és végre tapasztalatból is tudom: az orgazmus nem gátolja a beágyazódást. :D

2012. szept. 5. 06:28
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Jajj de jó, gratulálok!!!! Én írtam a görbédről, hogy trifázisos, nekem rögtön az ugrott be róla mikor megláttam, hogy ez terhesgörbe, még fogadni is mertem volna rá nagyobb összeggel :), csak hát mégsem akartam azt írni, hogy tuti 100% hogy terhes vagy. :))
2012. szept. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Grati, jó egészséget, boldog babásságot! :)
2012. szept. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)))
2012. szept. 5. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!