Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Orgazmus és teherbe esés...

Orgazmus és teherbe esés között összefüggés?

Figyelt kérdés
Hülyeség vagy igaz?Ezt itt olvastam..Hogy akinek nincs orgazmusa az nem esik teherbe vagy pedig nehezen!Ne hurrogjatok le!
2012. aug. 9. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Van akinek elősegíti az orgazmus, hogy a méhszáj bemerüljön úgymond a spermákba. Nekem is ezt tanácsolta az orvos, mert nagyon hátrahajló a méhem. Van már egy lányom, akkor szó sem volt orgazmusról amikor fogant. Tehát csak elősegíti a fogantatás esélyét.
2012. aug. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz. Attól, hogy vkinek nincs orgazmusa, még teherbe eshet.

De tény, hogy vmennyit segít a nő orgazmusa, mivel a méhösszehúzódások segítik a spermiumok feljutását.

2012. aug. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem is van összefüggés, hiszen a természetet nem véletlenül alkotott így meg minket. A méh ritmusos összehúzódása elősegíti, hogy a spermiumok még beljebb kerüljenek, közel a petesejthez. Az ondókilövellésnek is az a lényege, hogy jó messzire bejussanak a spermiumok, ha csak simán folyna, kevesebb lenne az esély, már bocs a részletes szemléltetésért.


Azt olvastam amúgy, hogy az orgazmus lúgosítja a hüvelyt, ami az y-os spermiumoknak kedvez. Nálunk ez bejött duplán!

2012. aug. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés.Gondolj a háborúban megerőszakoltakra. Orgazmus nulla,gyerek meg azonnal.
2012. aug. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia! hét éven át nem estem teherbe, de orgazmusom mindig volt. aztán volt egy sex a párommal amikor elmaradt az orgazmus- sikerült teherbe esnem :-). szerintem semmi köze nincs egymáshoz, én ezt írhatom!
2012. aug. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!