Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nyugtassatok meg: az orgazmus...

Nyugtassatok meg: az orgazmus ugye nem gátolja a petesejt megtapadását/beágyazódását?

Figyelt kérdés

Ez az 5. hónap, amikor próbálkozunk, és már annyi minden megfordult a fejemben, hogy vajon mi miatt nem jöhetett össze eddig... Pl. ez is. Elég intenzívek az orgazmusaim (szerencsére :) ), és félek, hogy emiatt lelökődik, vagy valami.

Vagy hogy túl szoros a nadrágom dereka, és emiatt nem tapad meg... Annyi mindenen gondolkodom, pedig nem akarok ráparázni!


2012. aug. 30. 14:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Nyugi, az orgazmus nem zavarja a teherbeesést.

Esetleg próbálkozz hőmérőzéssel vagy használj ovutesztet.

2012. aug. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

A hőmet mérem 3. hónapja, az ovutesztre még nem szántam rá magam. 3-5 nap múlva (nem) kellene megjönnie, egyelőre 37,1 körül mozog a hőm...

2012. aug. 30. 14:51
 3/20 anonim ***** válasza:
Ellenkezőleg, az orgazmus sok esetben segíti a fogamzást, a beágyazódást pedig egyáltalán nem akadályozza. A szoros nadrág sem gond (egyelőre).
2012. aug. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem gátolja. :) Ha esetleg nem jött össze, akkor ovutesztelj, a hőmérőzés csak azt mutatja meg, amikor már megvolt az ovu, a teszt pedig azt, hogy mikor várható. Nagyobb az esély a sikerre. ;
2012. aug. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
47%
Én volt, hogy szeretkezés után magamhoz nyúltam, hogy a spermák még feljebb jussanak. :D Biztos nem árt, sőt inkább használhat.
2012. aug. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

5. vagyok

Ja és a hőd elég bíztató! :)

8+5hkm

2012. aug. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, pont hogy elősegíti!! Egyszer láttam is erről egy filmet ott mutatták hogy a ritmusos összehúzódások szinte "beszippantják" a spermiumokat tehát pont hogy kedvez.
2012. aug. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok, köszi. :)


Engem igazából az ovu utáni orgazmus foglalkoztat, mikor már elindul beágyazódni a kis megtermékenyült petesejt... Nehogy megijedjen szegény az összehúzódásoktól, vagy valami...

Remélem ez a hónap már sikeres lesz. :)

2012. aug. 30. 15:49
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem, utána sem káros! :) Nem "ijed meg tőle" :)) Szeressétek egymást nyugodan! Jönni fog a pici! :)
2012. aug. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
52%

Nem gátolja állítólag sokat segít...hát nem tudom én még nem estem teherbe sajna.De szoritok neked....

remélem sikerült neked mert a hőd.biztató.Ha nem megy lentebb akkor az jot jelent.

Majd.írj eredményt

2012. aug. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!