Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Keményebb alhas és néha...

Keményebb alhas és néha hányinger jelenthet a terhességet?

Figyelt kérdés
Már 5 napja olyan érzésem van, mintha fel lenne fújodva az alhasam. Pici szurkálások, enyhe hányinger, néha a cicim is fájdogál, de csak picit. Nagyon vágyok egy babára, még sem akarom elhinni, hogy ilyet érzek. 23 napon tartok, még 9-10 nap a menzeszig. Lehet, hogy csak az izgulástól?
2008. máj. 13. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:

A szurkálás lehetett lehetett beágyazódás! Én is éreztem a peteérés után kb 8. nap tájékán enyhe szurkálásokat a hasamban és épp ma reggel teszteltem pozitívat! :))

De ha neked 32-33 naposak a ciklusaid, akkor lehet hogy most van peteérésed, nem!????

2008. máj. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
29-30 napos a ciklusom.
2008. máj. 13. 14:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Az elsö válaszolótól kérdezném,hogy hány nap után teszteltél pozitiv-at?Mibol jöttél rá,hogy terhes lehetsz?Köszi,én is pont most vagyok hasonlo helyzetben:)Gratulálok a babához!!
2008. máj. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!