Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napja késik! Hányinger van,...

4 napja késik! Hányinger van, mellfeszülés nincs. Ennyi idős terhességet ki kellene mutatnia a tesztnek? Vagy azért még csalhat?

Figyelt kérdés
A mindjárt megjön érzés kb egy hete tart. Csináltam két tesztet (egyiket sem első vizeletből sajnos), de negatív! Ja és a hőm hüvelyben 37,6. Annyi sok jel utal a babára és mégis negatív a teszt!! :( Szerintetek csináljak holnap reggel első vizeletből vagy még várjak pár napot?
2008. ápr. 10. 17:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Szíó!Milyen tesztel teszteltél?Én a Gabrielt ajálom,általába minden gyógyszertárba megtalálható.Én is 5 nap késés után nézztem meg,és pozitiv lett.A napszak bármely részébe tetsztelhetsz vele,akár most is.
2008. ápr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Délelőtt a Gabriellel teszteltem és nemrég Lily-vel. De mindegyik negatív. Szerinted ettől még lehet baba? Vagy csak a hormonjaim játszanak velem?! Nem tudom érdemes e reggel is kitennem magam ennek...
2008. ápr. 10. 17:16
 3/22 anonim ***** válasza:
Figyi!Nyugi!Lehetsz babás,nekem mondta a nődoki van olyan akinél csalt a tesz.Mit érzel?Mellfeszülés,esetleg nem viszked néha a mellbimbód?Felfújodást?Minden más érzést?Esetleg hasszúrkálást?
2008. ápr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Mellfeszülésem egyáltalán nincs, nem fáj. A szagokra rettentő érzékeny vagyok. A hasam puffadt, főleg alul nagyon feszül! Hányinger és émelygés kb két napja erősödött fel. Ráadásul a legrosszabb, (most ez lehet hülyén hangzik) de úgy érzem, mintha nagyobb lenne a méhem! De nekem azt mondták, hogy ennyi késés után már pozitívnak kellett volna lennie, ha baba van.

Igazad van, és is olvastam valahol, hogy vannak akiknél nem működik a tesztelés dolog. Bárcsak közéjük tartoznék...

2008. ápr. 10. 17:27
 5/22 A kérdező kommentje:
Ja igen, a mellbimbó viszketés megvan és a hasszúrkálás is. Ilyenkor mindig attól rettegek hogy megjön, de aztán szerencsére semmi.
2008. ápr. 10. 17:28
 6/22 anonim ***** válasza:
Azért vannak ezek a tüneteid,mert szerintem babás vagy!Legalább is arra utal minden.Minnél elöbb menyél el nőgyógyászhoz,és mondjál elneki mindent.Mert ha az vagy akkor 5 hetes babás vagy,és azt már kitudja tapintani,megnézzi ultrahangon,petezsákot kell neki láttnija.Ez igy nem jó,hogy gyötröd magad!!!Lehet ott a baba,és ő megérez mindent.Én is az első terhességemnél kitudtam tapintani a méhemet.Írj E-mailt,hogy mit mondott az orvos.Nagyon izgulok érted!!!
2008. ápr. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Annyira aranyos vagy, köszönöm szépen!!! :)) Holnap az első dolgom lesz bejelentkezni a nőgyógyászhoz. Az a szerencsém, hogy ő van amikor még aznap tud fogadni, de legkésőbb két napjára rá (igaz munkaidőben)! Addig meg nagyon remélem, hog y nem jön meg!!! Mindenképpen írok Neked, hogy hogy alakultak a dolgok! Te is babára vágysz, vagy már babás vagy??? :))
2008. ápr. 10. 18:14
 8/22 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is ugyanez van,ugyan igy 2 negativ tesztel!Holnap megyek nőgyógyászhoz!Én is azt érzem hogy nagyobb a méhem és hogy jobb oldalt szurkál!Izgulok érted is!
2008. ápr. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
A mellbimbo viszketés is meg van igaz ritkán de már nem merem bele élni magam semmibe!Mindig valaki meg cáfolja!És tudod még mi a furcsa olyan érzésem van mintha izomlázam lenne az egész testemben!
2008. ápr. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Akkor neked holnap már valószínűleg kitisztul a dolog!!! Szorítok nagyon hogy babás legyél!!

Igen, én sem merek semmit sem mondani, de már lassan gondolni sem. Mert van aki a tesztekkel kapcsolatban azt mondja, hogy ennyi idő után már nem kell megvárni a reggelt sem, mert a nap bármely szakában ki kell mutatnia ha terhes vagy. Aztán egyik munkatársam mondta, hogy ha nem feszül a mellem, akkor nem is vagyok terhes. Aztán mostmár nem tudom mit is gondoljak. De ha nem vagyok terhes, akkor hol a menstruációm??? És mik ezek a tünetek?? Szóval szerintem minden ember más és más, van aki így éli meg, van aki úgy, nem szabad általánosítani!!!

De nagyon jól esik a támogatásotok, ilyenkor egy kicsit megnyugszom! :)) Köszönöm!

Nagyon szorítok Neked!!! Írj ám holnap, ha már tudsz valamit!!!

2008. ápr. 10. 18:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!