Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napja késik! Hányinger van,...

4 napja késik! Hányinger van, mellfeszülés nincs. Ennyi idős terhességet ki kellene mutatnia a tesztnek? Vagy azért még csalhat?

Figyelt kérdés
A mindjárt megjön érzés kb egy hete tart. Csináltam két tesztet (egyiket sem első vizeletből sajnos), de negatív! Ja és a hőm hüvelyben 37,6. Annyi sok jel utal a babára és mégis negatív a teszt!! :( Szerintetek csináljak holnap reggel első vizeletből vagy még várjak pár napot?
2008. ápr. 10. 17:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Én már attól tartok aludni sem tudok!Holnap délelőtt kiderül!!!Üzenek majd!KÖSZÖNÖM ÉN IS!!!Szia!Fel a fejjel!!!Viki
2008. ápr. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Szerintem 2-3 nap múlva tesztelj újra! 4 nap nagyon kevés, én is csak 7 nap késés után teszteltem + at. Ne izgulj!

Drukkolok!!!

2008. ápr. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ja, és reggeli vizeletből!!
2008. ápr. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Lányok nyugi!Az anyai ősztönöknek kell hinni!Vikivel fel vettem a kapcsit,vagy is ő írt nekem:)Szeretném meg tudni a másik kételgedös lánytól,hogy mit mondott neked a nődoki.Léci írj E-mailt.Bármibe segitek ha tudok.Én most vagyok a 12 hétben,és nekem is jobboldali szúrkálásal,és Viki tüneteivel kezdött.Nem akarta elhinni terhes vagyok,párom mondta te babádt vársz,én meg lehuroktam,és igaza lett.De az első terhességemnél viszon baloldalt volt a babóm.Akit 9 hetes terhessen elvesztettem:(Azóta is szomorú vagyok.Mindenkinek drukkolok!Üdv:Zsuzsa
2008. ápr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Viki! Elhiszem, hogy nem nagyon fog tudsz aludni! :) Én is olyan izgatott vagyok, hogy az éjjel megébredtem, és nem bírtam visszaaludni! :)) Ha sikerül én is elmegyek holnap nődokihoz!

Nagyon szorítok majd! Ha holnap babásan mész haza, az nekem is reményt ad! :))

Gitta

2008. ápr. 10. 19:51
 16/22 anonim ***** válasza:
Gitta!AZT HITTEM TE VAGY VIKI,MERT KAPTAM EGY E-MAILT VIKITŐL.Akkor még nem tudtam,hogy Gitta a neved!Bocs,és szégyelem magam!Ha van kedved írj!Még egyszer bocsi!Azt hiszem megyek lefekszem,mert még a végén mindent össze keverek!Puszi nektek lányok!Üdv:Zsuzsa
2008. ápr. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Szia Zsuzsa!

Semmi gond, ne aggódj ezen! Írtam neked két mailt is! :))

Előre is köszi a segítséget! Jó éjt!

Gitta

2008. ápr. 10. 20:24
 18/22 anonim ***** válasza:
Szióka!!!ne aggódj szerintem babás vagy,mert nekem is kimaradt a menzeszem.és 5 napjára csináltam 2 tesztet és negatív lett én ugy döntöttem hogy várok még 2-3 napot utánna próbálkozom újjabb teszttel.Az olcsóbb még akkor sem mutatta ki,de viszont ami jóval drágább volt az kimutatta hogy babás vagyok.Ha van kérdésed irj privit bátran.
2008. ápr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a bíztatást. Mára már olyan erős hányingerem van, hogy az már nem lehet véletlen!!! Most voltam gyógyszertárban és megvettem a legérzékenyebb tesztet amit kapni lehet! :) Holnap reggel megpróbálom újból! Szorítsatok!!!!!

2008. ápr. 11. 08:47
 20/22 A kérdező kommentje:

Viki! Szorítottam ma!!! Mi volt a nőgyógyásznál??

Írj, ha tudsz valamit! Gitta

2008. ápr. 11. 18:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!