Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyinek kell lennie a...

Mennyinek kell lennie a hőnek, ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Vasárnap nem kellene megjönnie.Márel lehet kezdeni hőmérőzni?
2008. máj. 13. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem értelek. Ha vasárnapra van a mensid előírva, akkor a múlt héten volt pé-d!!! kb.

Ha akkor voltatok együtt van esély, de mit akarsz hőmérőzni, vegyél tsztet és ha nem jön meg , hétfőn megcsinálhatod, ha negatív azért csütörtök fele ismételj.2 teszt kell!

2008. máj. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vasárnap még messze van. Elviekben most fent van a hőd, és ha meg fog jönni, akkor Pénteken, Szombaton fog leesni. Most közel kell lennie a 37-hez, vagy fölötte kell lennie. Egyénenként változó.
2008. máj. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is vasárnap nem kéne megjönnie, de a hő az majd csak akkor megy le ha megjön! Előtte 12-24 órával egyénenként változó! Egyébként most 37 és környékén kellene lennie a hődnek. Reggel mielőtt felébredsz. És mondjuk a hüvelyedben mérd! Ha kérdésed lenne még írj privit nyugodtan!
2008. máj. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2008. máj. 14. 14:47
 5/5 anonim válasza:
Sziasztok,nekem már egy hete 37.,vagy az fölött van,holnap kéne jönnie a nem vártnak,de remélem nem lessz belölle semmi,mert a tüneteim megvannak,mell feszülés rosszullét,hajszálerek a mellemenn,sok pisi.....stb,holnap fog a dokim tesztelni,de félk,mert novenberbenn volt sponán vetélesem,remélem nem lessz baj,mert a lányom már nagyonn szeretne tesót.
2008. jún. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!