Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lát-e valaki második csíkot?...

Lát-e valaki második csíkot? Megnéznétek a tesztem?

Figyelt kérdés

Tegnap este 11. dpon csináltam (tudom, várhattam volna reggelig). Légyszi nagyítsatok rá, mert így nem nagyon látszik. Én látni vélek keresztbe is egy csíkot, de eszméletlen halvány. Ma reggel 12. dpon csináltam egy olcsó netes tesztet, ami egyértelműen negatív.


[link]


2012. aug. 24. 09:13
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
És ez a digitális is egyszer használatos? Olyan hihetetlen drága hogy nemigaz h ennyi pénzt kérjenek 1 pisilésért.
2012. aug. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Én is vettem anno mindenféle digitálist de ami a leghamarabb kimutatta (amikor a digitális még nem mutatott semmit) az egy halál egyszerű papírcsíkos teszt. Nem volt tokja csak egy lapka.
2012. aug. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 A kérdező kommentje:
Igen, egyszer használatos és csak 24 óráig látható rajta az eredmény (legalább is ezt írják). És tényleg nagyon drága.
2012. aug. 29. 14:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!