Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lát-e valaki második csíkot?...

Lát-e valaki második csíkot? Megnéznétek a tesztem?

Figyelt kérdés

Tegnap este 11. dpon csináltam (tudom, várhattam volna reggelig). Légyszi nagyítsatok rá, mert így nem nagyon látszik. Én látni vélek keresztbe is egy csíkot, de eszméletlen halvány. Ma reggel 12. dpon csináltam egy olcsó netes tesztet, ami egyértelműen negatív.


[link]


2012. aug. 24. 09:13
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
Én is vettem anno ilyet és nekem halvány csíkkal is pozitív volt. Viszont az tuti, hogy nem tudnék 2 napot várni (bár én notórius tesztelő voltam) tuti vennék egy másik fajtát (a sokkal olcsóbb dm-es jobban kimutatta nekem). Minden esetre nagyon szorítok!!!!
2012. aug. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, és nem tudtam eldönteni, hogy mi van. Vettem is azonnal egy digitális clearblue tesztet, ami azonnal kiírta, hogy +, és 2-3 hét. SZóval ha Te is ilyen türelmetlen vagy, akkor javasolni tudom...
2012. aug. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:
Hú, na most aztán ... :) Mennyibe kerül egy digitális clear blue? Bármelyik gyógyszertárban van?
2012. aug. 24. 10:18
 24/43 anonim ***** válasza:
Az attól függ hol veszed? Hol laksz? Mert Győrben a révfalui patikában 1300 Ft, ha a DM-ben veszed, akkor 2700 körül van!!! :)
2012. aug. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
Drukkolok!
2012. aug. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:
Oké, köszi, akkor ma veszek egyet :) Megírom majd mit mutatott :)
2012. aug. 24. 10:44
 27/43 anonim ***** válasza:
én látom a plusz jelet, ott van a függőleges vonal is, szerintem tuti babás vagy, de majd írj még!!!
2012. aug. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:

kedves kérdező majd ha veszel ma digitális tesztet akkor megírnád hogy a tájékoztatóba mi van írva hogy hány nappal mensi előtt lehet megcsinálni?

köszi!

és drukkolok!

2012. aug. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a drukkolást mindenkinek!


És persze, megírom este, hogy mi van a tájékoztatóban.

2012. aug. 24. 11:20
 30/43 anonim ***** válasza:

Nem akarok felesleges reményt kelteni, de nekem is pozitívnak tűnik, nem olyan, mint az állnegatív a linken, mert nem egy vékony erős csík van, hanem egy vastag de halvány. Így most már majdnem annyira kíváncsi vagyok a következő teszt eredményére, mint te.

Viszont nekem a legérzékenyebb teszt sem mutatta ki még a mensi napján se a babát, csak pár nappal utána :)

2012. aug. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!