Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lát-e valaki második csíkot?...

Lát-e valaki második csíkot? Megnéznétek a tesztem?

Figyelt kérdés

Tegnap este 11. dpon csináltam (tudom, várhattam volna reggelig). Légyszi nagyítsatok rá, mert így nem nagyon látszik. Én látni vélek keresztbe is egy csíkot, de eszméletlen halvány. Ma reggel 12. dpon csináltam egy olcsó netes tesztet, ami egyértelműen negatív.


[link]


2012. aug. 24. 09:13
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:

Szia! Én látom a csíkot, tényleg nagyon halvány. 2 nap múlva tesztelj és írd meg a eredmény. Addig a gratulációval én még várok. :)

Sok sikert!

2012. aug. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha keresztben van a második csík, akkor én is látom. Aztán majd írj, hogy mi az eredmény. Én szorítok!

2012. aug. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:

Halványan látszik valami, de vékony. Szerintem nega, lehetsz ettől még terhes, de vennék a helyedben másfajta tesztet.


Evvel a fajtával sokan járnak pórul :(


Nézd csak:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Az ő tesztjén sokkal jobban látszik a függőleges csík, mégsem volt terhes. Akkor pozitív, ha egyforma vastag is a két csík, valaki írta is, hogy benne van a tájékoztatóban.


itt is írják, mutatják, hogy sokszor hamis a 2. csík:


[link]


vegyél más fajtát, én ebben nem bíznék :(


Drukkolok, hogy az kétcsíkos legyen!

2012. aug. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
Két nap múlva újra tesztelek. Ez tényleg annyira halvány, hogy talán ott sincs. Ebből még bármi lehet. Reményeim szerint pozitív is :) Köszönöm még egyszer mindenkinek, hogy megnéztétek!
2012. aug. 24. 09:41
 15/43 A kérdező kommentje:
Tényleg, Kedves Előző, azon a képen, sokkal erősebb a csík és mégsem volt terhes. Ha én ezt hamarabb tudom, hogy gyakran ad fals eredményt, biztos nem vettem volna ezt a fajtát, ráadásul jó drága volt .... Köszi!
2012. aug. 24. 09:48
 16/43 anonim ***** válasza:

3. vagyok

Mennyi idő után jött elő a csík? Mert úgy már jártam, hogy a száradási csíkom ilyen volt (kistestvér projekt:)) és nem voltam terhes. Viszont ha rögtön előjött, vagyis időn belül lett ilyen, akkor ez bizony pozitív!

2012. aug. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:

Kedves Harmadik!


A csík már rögtön előjött, ahogy a teszt a vizeletet szívta felfelé. És azóta ugyanúgy néz ki, se nem erősödött, se nem halványodott. De már én is inkább a fals eredmény felé hajlok, miután elolvastam, amit a tesztről írnak mások... :(

2012. aug. 24. 09:56
 18/43 anonim ***** válasza:
Éppen ma csináltam clear bluet én is és a tájékoztatón ott van, hogy csak az a függőleges csík pozi, aminek a vastagsága ugyanolyan, mint a vízszintesnek. A vékony csík nem számít annak.
2012. aug. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
3. vagyok! Ha rögtön kijött akkor ez pozitív lesz! Nekem anno amikor pozi lett (és terhes is voltam) a többi teszt, pl, Lilly, Gabreill két nappal később is még negatív volt reggeli elsőből... Amikor álpozitív volt és úgy nézett ki mint a belinkelt képen, akkor azért volt pozitív, mert a száradás után színesen jött elő a tesztcsík, de nem rögtön a vizeletbe mártás után! Szóval szerintem ez akkor is pozitív! :))
2012. aug. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
Nagyon jó lenne, ha úgy lenne! Szörnyű, hogy még 2 napot kell várni :)
2012. aug. 24. 10:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!