Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az orvos missed után hat...

Ha az orvos missed után hat hónapot mondott az újabb babára akkor azt minden képen meg kell várni? Vagy nem muszáj ha teljesen rendben vagyok?

Figyelt kérdés

5 hete volt a műtét ma jött meg, az orvos fél évet mondott hogy várjunk a terhességgel, de ellenőrzésen minden rendben volt. Én úgy hallottam 3 hónapot szoktak mondani.

Lányok akiknek volt ti megvártátok a hat hónapot, vagy elég a 3-4 hónap. A férjem szerint nem kell fél évet várni.

Szerintetek várjunk annyit, vagy elég ha három négy hót várunk? Annyi idő alatt van esélyem kihordani egy egyézséges kisbabát?


2009. júl. 24. 15:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nekem tavaly aug-ban volt egy megszakitásom 16 hetesen,a dokim azt mondta, hogy szeretne kivizsgáltatni minket,persze minden ok volt,ajánlásával 3 hónapig szedtem vitamint.Ugy is volt, hogy utánna próbálkozunk,de a férjem azt mondta, hogy várjunk,teltek multak a hónapok és majdnem eltelt egy év(jelzem lelkileg nem volt könnyü) és ebben a hónapban kezdtünk el ténylegesen belehúzni,egy hónapja ujra szedek vitamint,ma nem kéne, hogy megjöjjön,de lehet, hogy mégis meg fog,de viszonylag hamar lettem először is terhes ugyhogy nem adom fel egy könnyen.

Én azt mondom ha minden rendben van veletek akkor a nászút már ideális alkalom.A legfontosabb az, hogy ne add fel,össze fog jönni és nem lesz semmi baj.Szeretkezzetek önfeledten és ne csak azért, és hidd el meg lesz a gyümölcse.Ami történt nem felejted el de ha ujra terhes leszel és a karodban tartod a babád minden megszünik.

Én nagyon sok sikert kívánok Nektek!

2009. júl. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó nagyon jól estek a szavaid. Mielőbbi babásodást neked. Szorítok hogy ne jöjjön meg a menszid.
2009. júl. 26. 18:36
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Remélem,köszike.Bocsi,hogy elragadtattam magam,de tudom sajnos, hogy milyen érzés.És öszintén nem kivánnám senkinek.

Már attól meg fog nyugodni kicsit a lelked ha együtt lehttek "ugy":-))),szinte az ember tök izgatott lesz és várja, hogy "na most akkor össze jött-e,csak nem szabad átesni a ló másik oldalára,szóval próbálj ne stresszelni.

2009. júl. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Oké próbálom megfogadni a tanácsot. Köszönöm szépen!
2009. júl. 26. 18:46
 15/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Kezdj el szedni valamilyen vitamint,azt akkor mindent bele,ha te felkészültél rá!Ha csak egy üres petezsák volt,akkor nem kell megvárni a fél évet,már bocsi,nem akarlak megbántani,de azt se értem,hogy előbb nem vették észre?Egyszer én is voltam igy terhes,de nekem a doki a 8.héten mondta,hogy abortusz,mert baba a petezsákban nincs!Tudod én cukros vagyok és ilyenkor előfordul az ilyen,de utána nem sok idővel terhes lettem és itt szaladgál a kicsikém!Kitartás,fel a fejjel!Sok sikert a köv.babához,minden rendben lesz!!!

2009. júl. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy tudom, hogy azért mondják a fél évet, mert mindenkinek másképp regenerálódik a szervezete. A fél év a tuti! Sok sikert!
2009. júl. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nekem pénteken volt megszakításom a 17. héten, a doki 3 hónapot mondott, de szerintem nem siettetjük a dolgot. Kell a lelki felépülés is... Ez zsinórban a 2. baba, akit elveszítünk.. :(

Még jó, hogy a kisfiam vígasztal a férjem is nagyon nagy támasz. Most kicsit élünk, mint hal a vízben, kirándulunk, elmegyünk táncolni, megiszunk egy pohár bort, amiket terhesen nem szokás. Aztán ha elég erőnk lesz, megint belevágunk. Eddig is könnyen összejöttek a babák, most is ebben bízunk. Remélem Karácsonykor már terhes leszek :)

Neked is mihamarabbi babásodást kívánok és problémamentes terhességet! :)

2009. júl. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Még nem tudom mikor vágunk bele. Még bennem van a félelem hogy megismétlődik. De bízom benne hogy nem!
2009. júl. 27. 13:20
 19/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne félj,ez természetes érzés ilyenkor és benned is marad,a siker viszont közel és akkor nagyon boldog leszel!

Fel a fejjel!

2009. júl. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!