Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az orvos missed után hat...

Ha az orvos missed után hat hónapot mondott az újabb babára akkor azt minden képen meg kell várni? Vagy nem muszáj ha teljesen rendben vagyok?

Figyelt kérdés

5 hete volt a műtét ma jött meg, az orvos fél évet mondott hogy várjunk a terhességgel, de ellenőrzésen minden rendben volt. Én úgy hallottam 3 hónapot szoktak mondani.

Lányok akiknek volt ti megvártátok a hat hónapot, vagy elég a 3-4 hónap. A férjem szerint nem kell fél évet várni.

Szerintetek várjunk annyit, vagy elég ha három négy hót várunk? Annyi idő alatt van esélyem kihordani egy egyézséges kisbabát?


2009. júl. 24. 15:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Az én orvosom azt mondta, hogy két rendes ciklust várjak ki, és utána lehet próbálkozni. Szerintem amúgy is kicsi az esélye, hogy rögtön utána sikerül, és lehet, hogy mire újból megfogansz, el is telik a 6 hónap.

Mondhatnám azt, hogy ha az orvos azt mondta, akkor higyj neki, de tapasztalatom szerint ugyanarra az esetre minden orvos mást mond; ha nem mutattak ki semmi problémát, szerintem nem kell annyit várni.

2009. júl. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom, én hittem az orvosomnak, kivártuk a fél évet. Úgy gondolom, 3-4 hónapot mondott volna, ha elégnek tartaná. Inkább hívd fel, kérj tőle tanácsot szerintem!
2009. júl. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Az a fura az egészbe hogy nem is a saját orvosomnál voltam hanem egy másiknál mert ő rendelt. Egyébként még egyszer elfogok menni orvoshoz mielőtt próbálkozunk hogy nézze meg minden rendben van e.
2009. júl. 24. 15:42
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 2 menstruációt javasolt, hogy várjunk. Lelkileg ezt a 2 ciklust is nagyon nehéz volt kivárni, annyira szeretnénk mi is babát.
2009. júl. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem május elején volt missedem.Az én dokim is fél évet mondott a műtét után.Amikor mentem a szövettani eredményért a kórházba egy másik doki meg 3 hónapot mondott.Na már most,amikor kontrollra mentem és minden rendben talált a dokim rákérdeztem,hogy akkor most mi is van?!

A lényeg,hogy 3 ciklust mindenképp meg kell várni!

Nekem is 5 hétre jött meg,mire elmentem a dokihoz már el telt 7 hét.Tehát majdnem 2 hónap!

Azóta túl vagyok 2 cikluson,várom a 3.-at és mindent bele!

Te is várj meg 3-at és próbálkozhattok!

Egyébként még annyit,hogy a 6 hónap protokoll szerint értendő!

Minden esélyed megvan!Én is ezzel vígasztalom magam!És a villám sem csap be 2x ugyan oda!

Minden jót!

2009. júl. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 edus83 ***** válasza:
100%
Én áprilisban vetéltem el,és májusban volt utoljára mensim és már 3hónapos terhes vagyok!!!!nekünk egyből sikerült pedig nekünk is azt mondták várjunk 3 hónapot de így jött össze és minden rendben van!!!Szóval szerintem próbálkozzatok nyugodtan:))!!!Sok szerencsét!!!!!!!!!!
2009. júl. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Attól függ hány hetes voltál!Korai terhességnél 6.hét-8.hét egy teljes menzit,ajánlatos kivárni.Későinél,ami 8.hét utáni 3 hónapot szoktak mondani,hogy felkészüljön a méh egy újabb terhesség kihordására és a méhszáj eredeti állapotának visszaigazodására.Ha 12.hétnél későbbi,akkor tényleg a fél évet ajánlatos kivárni!

Mielőbbi babásodást!

2009. júl. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
11 hetes voltam. Mikor üres petezsákot találtak. Június 19.-én műtöttek. Záró jelentésemben az van hogy minden rendben.
2009. júl. 26. 17:27
 9/19 anonim válasza:
100%
az Én orvosom azt mondta,hogy műtét után elég ha megvárom míg elmúlik a vérzés,hogy ne kapjak semmi féle fertőzést.Utána mindent bele!
2009. júl. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
szept 11-én megyünk nászútra szerintettek ott már össze hozhassuk babát? Vagy az még korai lenne?
2009. júl. 26. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!