Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Ha több Medi Lab...

Lányok! Ha több Medi Lab teszt +, annak már lehet hinni?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen nem annyira erős a 2. csík mint a controll,de nagyon szépen látható világoskék a 2. csík,több Medi Labon is.Viszont a Clear Blue teszten csak nagyon-nagyon haloványan látható és a Gabrielen semmi.Mit gondoltok?
2009. júl. 23. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Próbálj 1-2 nap múlva reggeli első vizeletből egy Qupido tesztet. Sajnos a medi lab nem túl jó. A másik dolog, hogy attól függ, hogy spontán-e a terhesség. Ha esetleg kaptál tüszőrepesztő injekciót az okozhat álpozitív tesztet. Hány napja késik?
2009. júl. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia!Nem kaptam semmit,és nem is szedek semmiféle gyógyszert.Hát nem tudom...Állítólag nem olyan rossz teszt,azt mondják a kórházakban is ezt használják...:(
2009. júl. 23. 19:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Pozitív!
2009. júl. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is pozitív. Drukk.:)
2009. júl. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én csak akkor hittem a medi labnak,mikor a teszt csík hamarabb kijött és erősebb volt ,mint a kontroll csík.

Pár napja teszteltem ilyet,de elsőre másfajta tesztet próbáltam.Az is idő előtt lett pozitív.

2009. júl. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!