Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Volt már hogy pozi...

Lányok! Volt már hogy pozi teszt után véreztetek? Annyira tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés
9.én kellett volna megjönnie és azóta teszteltem pozit meg negativat is, voltam dokinál, elváltozást nem látott, azt mondta valószínűleg terhes vagyok, de még nem látott semmit, jövőhéten megyek vissza, ma este viszont láttam egy kis rózsaszínes vérzést/folyást. Nektek volt ilyen? Mi lehetett ez? Ha terhes vagyok, beágyazódás nem lehetett, vagy igen?
2010. dec. 23. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor terhes lettem az első két hónapban azon a napon amikor meg kellett volna jönnie kicsit véreztem.Kb 3 csepp vér jött ki belőlem.Ennyi volt azután a harmadik hónapban már semmi.
2010. dec. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én visszamennék a dokihoz a helyedben.

Elírom a történetemet: múlt pénteken együtt voltunk a férjemmel, 6 hetes terhesen. Szombaton barnáztam. Túrtam a netet, hogy "természetes-e". Találtam itt megnyugtató válaszokat, nem is mentem dokihoz. Pihentem. Vasárnap este megint barnáztam kicsit. Hétfőn hajnalban pár csepp friss vér is távozott belőlem. Irány az ügyelet. Lecsesztek, hogy miért nem előbb jöttem. Bent fogtak a kórházban. Egyre jobban véreztem annak ellenére, hogy végig feküdtem. Hétfőn még élt a terhességem, kedden hajnalban elöntött a vér, reggelre már nem is látszódott a petezsák. Elment az Angyalkám.

Nem elrettenteni akarlak, de inkább dokihoz menj, mint, hogy itt olvasod a válaszokat! Én így tennék a helyedben.

Remélem, hogy semmi bajotok nem lesz! Vigyázz nagyon Magatokra!!!!

2010. dec. 24. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ma reggelre már teljesen megjött, és olyan görcseim is vannak, nem értem, mert ha terhes vagyok nem kellett volna megjönnie, ha nem vagyok az, miért csúszott? Köszönöm a válaszokat, hétfőn elmegyek orvoshoz azt hiszem. Annyira rossz bizonytalanságban élni..
2010. dec. 24. 10:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nagyon sajnálom!Ugyan így jártam én is mint te,SAJNOS.Valamiért nem maradt velünk a baba.:(
2010. dec. 25. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint terhes voltam, de elment a babám? :-( Nem látom értelmét visszamenni az orvoshoz hétfőn, vagy kérjem ki a véleményét hogy mi volt ez?
2010. dec. 25. 10:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Amikor én erősen elkezdtem görcsölni meg vérezni orvoshoz mentem de nem látott semmit ultrahangon.Viszont az megnyugtatott,hogy megvizsgált,hogy nem e méhenkívüli volt.De szerencsére nem és nem kellett kórházba feküdnöm.
2010. dec. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!