Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tanacstalan vagyok! Jart mar...

Tanacstalan vagyok! Jart mar igy valaki? Dec.22-en volt pe-m, aznap es 24-25. -en egyutt voltunk. Jan.3. -an teszteltem negativat hcg tesztel, de az lh teszt nagyon gyengen pozitiv volt, de meg remenykedtem.

Figyelt kérdés
Sajna 4.-en megjott idoben, de csak 1 napig barna volt, gorcsolgetett a hasam, es azota ha leulok szurkal, amugy semmi. 8.-an reggel csinaltam egy hcg tesztet, ami nagyon halvany pozitiv es az lh teszt erosen pozitiv. A parom nem merte megnezni, mert fel, hogy csalodunk es megsincs baba. Remenykedhetunk? holnap reggelre vettem egy clearblue-t, nagyon izgulunk, hogy mi lesz. Ja, okt. vegen hagytam abba a fog.gatlot 14 ev utan. Attol nem lehet baj?
2009. jan. 10. 09:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is így jártam, nekem is megjött a "nem várt", de csak 1 napig az 5 helyett. Másnap tesztet csináltam, pozitív lett. Szorítok!
2009. jan. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
koszonom a gyors valaszt! azota mi lette veled(tek)?
2009. jan. 10. 09:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem 9 év fogi után a 2 hónapban jött össze a baba.

Azt mondta a doki, hogy ne aggódjak, ha rendezetlen lesz a mensi, ez természetes. A második hónapban késett, nem aggódtam.

Már 7 hetes voltam amikor megcsináltam a tesztet.

Most 4,5 éves és makk egészséges.

Ne aggógj a fogi miatt!

Drukkolok, hogy baba legyen!

2009. jan. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
halas vagyok minden biztato szoert! csak ezen jar a fejem, olyan jo lenne!!!! gratulalok nektek a babakhoz es minden jot kivanok!
2009. jan. 10. 09:26
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én biztos voltam benne, hogy összejön, mi is pont PÉ-kor és annak környékén is együtt voltunk, a mensim csak 2 napig tartott, pontosan megjött, vettem tesztet, amit ma csináltam meg, de nekem sajnos negatív lett! Remélem holnap megcsinálod a teszted és neked + lesz! Sok sikert! ;-)
2009. jan. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Sajna elvesztettem a 11. héten:(, de ebből Te ne vonj le semmi következtetést!!! Nincs bizonyított összefüggés! Minden rendben lesz veletek, nagyon szorítok! Már én is alig várom, hogy ismét lakjon valaki a pocakomban! Ne aggódj!!!
2009. jan. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszodat es a biztatast kedves 3., szivbol kivanom nektek, hogy minnel elobb valora valjon az amit szeretnetek! megirom a holnapi teszt eredmenyet!
2009. jan. 10. 09:31
 8/9 A kérdező kommentje:
kedves 1.! nagyon sajnalom ami veletek tortent, mielobbi babasodast kivanok neked is! amugy nem konnyu ilyen helyzetben nem gondolni rosszra!
2009. jan. 10. 09:34
 9/9 A kérdező kommentje:
NEGATIV A CLEARBLUE! Teljesen osszetortem...
2009. jan. 11. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!