Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok szerintetek 5hetesterhe...

Lányok szerintetek 5hetesterhességet már kimutatná a teszt?

Figyelt kérdés
Mert már csináltam 2-t és negatív lett,azon kívül,hogy már nincs kedvem a szexhez és megnött az étvágyam- más tünetem nincs...Az elsö tesztet a kimaradt mens.napján csináltam,a másikat vasárnap-de délután...Szerintetek?Volt már valaki igy, hogy késöbb lett csak pozitiv?
2011. aug. 3. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Már simán ki kellett volna mutatnia, még délutáni pisiből is.
2011. aug. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
már ki kéne mutassa, de csinálj egy hét múlva másikat és bármit mutat irány a doki utána
2011. aug. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm ...
2011. aug. 3. 14:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Most akkor jól értem, egy hete késik? Csinálj tesztet , lehetőleg 10-est és reggel, annak már ki kell mutatnia, ha baba van.
2011. aug. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én mensi késése után 3 nappal csináltam és kimutatta.
2011. aug. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Van akinek csak 6 hetesen mutatta ki.

Próbálj egy új tesztet,de reggeli első pisiből.

Drukkolok! Majd írd meg mi lett!

2011. aug. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
júl 22kén kellett volna megjönnie,de várok pár napot és csinállok ujjat,köszi
2011. aug. 3. 14:55
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem a nem várt menszesz előtti napon reggel már egyértelmű pozitív volt (Clearblue). Ez az inszemináció után volt 13 nappal.

Szóval ilyen sok késéssel szerintem már kellene látszódnia, persze ez sem biztos. Barátnőmnek sose lett pozitív. Lassan 3 éves a kisfia :)

2011. aug. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!