Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok ez hogy lehet? 41....

Lányok ez hogy lehet? 41. ciklusnap pozitív ovu teszt nega terhesteszt?

Figyelt kérdés
Nem értem, mert terhestünetnek hittem már rég meg kellett volna jönnie és pozitív az ovu teszt a terhesteszt meg negatív. A tegnapi hőm 36,6 a mai 36,9. Akkor ez késői ovu és most kell belehúzni vagy inkább hagyjuk már?Segítsetek mert nem értem.
2011. máj. 5. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Az ovuteszt nem mindenkinek válik be jóstesztként. Nekem pl. bevált, de a barátnőmnek pozi ovuteszt után, rendesen megjött! Ez még nem jelenti,hogy nem vagy terhes.

Holnap reggelre szerezz be egy 10-es tesztet és próbáld ki!

De az is lehet valóban,hogy késői ovud van. Azt te tudod,hogy milyen hosszú ciklusaid vannak! A hődet felesleges ilyenkor mérni,ha eddig nem mérted!

2011. máj. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Ja, és mi az,hogy hagyjuk már? Nem csak a baba miatt szexelünk ugye?:)
2011. máj. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze,hogy nem:) csak azért kérdeztem mert félek a méhen kívülitől, ha esetleg nem lesz ideje eljutni a méhig.
2011. máj. 5. 09:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet hogy tényleg akkor volt ovulációd.Nekem 37.napon volt peteérésem kb.Már a 48.napon vagyok és még mindig nem jött meg.annyi tünetem van,hogy fájnak a melleim.Szombaton tesztelek.Remélem + lesz.Neked is ezt kívánom!!!
2011. máj. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Manka68 ***** válasza:

Szia!

A méhenkívüli nem a peteérés idejétől függ, nincs egy időkapu benne, ami lezárná a későn jövők előtt az utat. :-) A megtermékenyült petesejtnek mindig ugyanannyi ideig tart az út a méhedig, legfeljebb, mire odaér, nem lesz hova beágyazódnia, mert leválik a nyálkahártya.

Akor lesz méhen kívüli, ha eleve sérült a petevezeték, és nem tud átjutni rajta az embrió, csak a spermium odafelé.

Az embrió nem tud magától mozogni, nincs semmi eszköze hozzá. A petevezeték belső fala mozog úgy, hogy hajtja a méh felé. Ha ez a funkciója sérül, vagy lezáródott valamennyire, és nem fér át rajta az embrió, akkor van baj.

2011. máj. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!