Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség vagy csak beképzelem?

Terhesség vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeretnék normális válaszokat kérni. A problémám az, hogy tegnapelőtt este a barátommal pettingeltünk. A nemiszerveink érintkeztek ruha nélkül is, óvszer nélkül. Ezen kívül ő ujjazott én meg vertem neki, de nem ment el, és én előváladékot se éreztem, de lehet csak én vagyok a 'hülye'. Azóta fura érzésem van. Szerintem 1-2 nap után még semmilyen tünetnek nem kéne lennie, de nekem mégis fáj a hasam, feszül a mellem, de én már egyre biztosabb vagyok benne, hogy csak beképzelem. Szerintetek? Egyébként 16 éves lány vagyok, szűz, és nekem ő az első komoly kapcsolatom. Kérlek, ne írjatok olyanokat, hogy 'megérdemelnéd' és a hasonló rossz indulatú megjegyzések. Köszönöm szépen előre is, annak aki válaszol. :)
2012. aug. 19. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ettől nem lehetsz terhes, és 1-2 nap után nem érezhetsz SEMMIJEN tünteteket! Kizárt! :)
2012. aug. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szóval, igazából a kérdésem az lenne, hogy ha volt előváladék, és az bekerült a hüvelyembe, okozhat-e terhességet, vagy igazán minimális az esélye?
2012. aug. 19. 17:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Megnyugodhatsz,NEM vagy terhes!!Mivel még csak előváladéka sem volt,és el sem ment,így nem is tudott volna mivel teherbe ejteni.Meg mivel csak pettingeltetek,így nem lehet semmi gond.Meg amúgy nehogy azt hidd,hogy olyan forrón eszik azt a kását.Nem olyan egyszerű ám teherbe esni.Más évekig próbálkozik,hogy sikerüljön!!Szóval nyugodj meg,nem vagy terhes.De ha mégis kételkedsz,akkor tesztelj,ha késik a mensid.A beágyazódás úgy 12 nap,szóval akkor tesztelj 12-13 nap múlva,hogy megnyugodj.De úgy is megfog jönni rendesen,és negatív le(sz)nne a terhességi teszt!! :)
2012. aug. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy az előváladék okozhat terhességet,de ahhoz be kellett volna tennie rendesen mélyen a hüvelyedbe a ceruzáját,és akkor már nemigen lennél szűz!!
2012. aug. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szűz vagy és megujjazott??Nem véreztél???
2012. aug. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szűz vagyok. Akkor fogom azt mondani, hogy nem vagyok szűz, ha már lefeküdtünk egymással. Én ezt így gondolom, bár lehet butaság, na mindegy. A kérdésre visszatérve, akkor szinte teljesen biztos, hogy nem vagyok terhes. Köszönöm !
2012. aug. 19. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!