Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség vagy csak beképzelem?

Terhesség vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés

Szerintetek létezik olyan, hogy a tegnapi tesztem halvány csíkot jelzett, ma viszont az egyik teszt, nagyon nagyon halovány, egy másik teszt, amely érzékenyebb az pedig negativ. Tegnap a tünetek is erösebbek voltak, ma már a mellfeszülés is gyengébb.Mensesem 1 napja késik. 2 hete szinte folyamatosan alhasi szurkálást érzek, délutánonként pedig émelygést.

Kérem a hasonló tapasztalattal rendelkezök válaszát.

Köszönöm.


2010. nov. 15. 18:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan, hogy a 20-as érzékenységű mutatta a terhességet, a 10-es meg nem. Vegyél Gabriel tesztet vagy HCG-linet, nekem azok mindig beváltak.
2010. nov. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szorítok. Én azt mondanám baba. Próbálkozz később. A jelek pedig inkább az izgulás miatt vannak, mint a terhességtől.
2010. nov. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Van egy Medi-lab tesztem, reggel megcsinalom elso vizeletböl. Lehetseges, hogy 2 nap között lenne ilyen különbség a Hcg szint eseteben? Ráadásul csökkenö sorrendbe?

Tegnap poz, ma neg.

Köszi,hogy valaszoltal.

2010. nov. 15. 18:46
 4/12 anonim ***** válasza:
második válaszolónak: szerinted lehetséges, hogy első teszt pozitív a másik nagyon érzékeny pedig negatív és mégis baba? esetleg van valami tapasztalatod ezzel kapcsolatban?
2010. nov. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

nem tudsz képet küldeni?amugy nekem is volt ilyen,halvány poz.,erre mindenki azt mondta baba lesz.másnap negativ harmadnap negativ...nincs baba sajnos azota se.engem becsapott

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2010. nov. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez furcsa. Név szerint milyen teszteket használtál? Ha 2 hete érzed a szirkálásokat, és az émelygést, akkor szerintem csak beképzelt tünetek, mert túl korai lett volna. Vagy ha mégis, akkor már rég erős pozit kellett volna tesztelned.

A medi-lab tesztet viszont nem nagyon ajánlom. Rosszakat olvastam itt a gyakorin róla, sokaknak álpozitívat mutatott.

2010. nov. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

19:52es valaszolonak: megneztem a kepet, amit linkeltel, picivel erosebb az enyem.

Az elso Medilab teszt volt, ami poz volt, de akkor nagyon eros tunetekkel. a negativ teszt a clerblue volt.

2010. nov. 15. 20:04
 8/12 anonim ***** válasza:
19:52-es vagyok,nekem görcsölt a hasam és fájt a derekam és a cicim.totál elhittem,sok szerencsét kivánok,reggel tesztelsz még egyet?irj mi lett
2010. nov. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor sajnálom, szerintem nem baba. A medilab megbízhatatlan teszt, a belinkelt kérdésnél is sokan megjegyezték ezt. Holnap vegyél egy másik tesztet, pl. gabrielt, vagy qupidót, azok megbízhatóak, ne a medilabot csináld meg.
2010. nov. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! Teszteltél azóta?
2010. nov. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!