Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség vagy csak beképzelem?

Terhesség vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés

Szerintetek létezik olyan, hogy a tegnapi tesztem halvány csíkot jelzett, ma viszont az egyik teszt, nagyon nagyon halovány, egy másik teszt, amely érzékenyebb az pedig negativ. Tegnap a tünetek is erösebbek voltak, ma már a mellfeszülés is gyengébb.Mensesem 1 napja késik. 2 hete szinte folyamatosan alhasi szurkálást érzek, délutánonként pedig émelygést.

Kérem a hasonló tapasztalattal rendelkezök válaszát.

Köszönöm.


2010. nov. 15. 18:14
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Szia, igen, reggel teszteltem és csak szellemcsikot latok. Sajnos a tüneteim is enyhültek, bár a mensesem kesik, mar nem merek bizni. Köszönöm a hozzászólásokat.
2010. nov. 16. 13:40
 12/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Kiderült, nincs tovabb bizakodas, vervetelen voltam, es negativ az eredmeny. Nincs babam. Köszönöm a válaszokat.
2010. nov. 17. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!