Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szúr a mellem és ha picit...

Szúr a mellem és ha picit megnyomom fáj, ez tényleg a terhesség jele, vagy az is lehet, hogy csak beképzelem?

Figyelt kérdés
Egyáltalán beképzelhetek ilyen tüneteket, ha ideges vagyok és félek attól, hogy terhes vagyok? Jövő héten kellene megjönnie a mensimnek, de ilyet nem szoktam tapasztalni, hogy így fáj a mellem. (Más lehetséges tünetet eddig még nem vettem észre magamon.)
2010. jan. 9. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy megnyugodj vegyél egy tesztet!!!
2010. jan. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem tegnap kellett volna megjönnie és nekem is nagyon fáj a mellem. Meg egész nap szúr a hasam vagy 3 napja. Tesztet nem csináltam, mert általában szokott késni(magas prolactinos vagyok, de már kezelik)így nemtom mi a helyzet. Nagyon reménykedem.

TE AZÉRT VAGY IDEGES MERT NEM SZERETNÉL BABÁT?

2010. jan. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
MERT AKKOR TESZT A NYUGI ÉRDEKÉBEN. (utsó)
2010. jan. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, nem szeretnék. De most találtam itthon tesztet, szerintem reggel azt meg is csinálom, mert akkor mutatja ki biztosabban ha jól tudom. Csak nagyon félek megcsinálni, félek az eredménytől.:S
2010. jan. 9. 21:21
 5/7 A kérdező kommentje:
Amugy nekem is szúrt a hasam, de gondoltam arra, hogy azért, mert annyira ráparáztam, hogy az idegesség ráment vagy hasonlók.
2010. jan. 9. 21:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Már egyáltalán nem szúr a hasad?

Majd írd meg mi lett a teszt eredménye!!!

2010. jan. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Negatív lett:) És remélem hihetek neki, mert nem az "elmaradt" menszi napján csináltam meg, hanem kb 13 vagy 14 napja a peteérés után.
2010. jan. 10. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!