Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miből állapította meg a doki,...

Miből állapította meg a doki, h nem vagyok terhes? A méhnyálkahártyából? Vastag-e vagy sem?

Figyelt kérdés
A dokim megvizsgált a 36. napon és enyhén barnásat látott, azt mondta meg fog jönni kb 1 hét múlva. De még ma sincs semmi. Tünet sincs. Ilyenkor nem kellett volna hüvelyi Uh?
2008. máj. 10. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem kellett volna hu, mármint hüvelyi. Mondjuk ha annyira tapasztalt lehet h meg tudja állapítani tapintásból is..
2008. máj. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi! De miből érezhette?
2008. máj. 10. 18:13
 3/10 anonim ***** válasza:
Terhesség idején a méh megnagyobbodik,(Tojás nagyságúra a terhesség legelején.) ha viszont nincs terhesség akkor ici-pici.Ebből.Nemtudom honnanvetted a méhnyálkahártyát, de hülyeség.
2008. máj. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy eléggé idős doki (tehát gondolom tapasztalt) tavaly márciusban azt mondta, hogy nem vagyok terhes, pusztán tapintásból. Nos, most fél éves a fiam :)))
2008. máj. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem érdemes lenne egy házitesztet csinálnod, hogy meggyőződj és ha pozitív, véleményem szerint egy másik doki jobb választás, de ha úgy érzed terhes vagy, menj tesztért! Mirevársz.??? szombaton is lehet kapni!
2008. máj. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Elvileg a méh olyankor megnagyobbodik, és megpuhul! Ezt kézzel is érzi a doki! És teljesen bezáródik a méhszáj. Valószínű ezek közül nem stimmelt neked valamelyik.

Persze 1 tesztet azért megér, mert senki sem tévedhetetlen. :-)

2008. máj. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Még reménykedem...
2008. máj. 11. 17:33
 8/10 A kérdező kommentje:
Holnap reggel tesztelek...
2008. máj. 11. 17:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Teszteltél? Mi volt?
2008. máj. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
negatív:(
2008. jún. 5. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!