Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma voltem nögyogysznál! Meg...

Ma voltem nögyogysznál! Meg állapitotta hogy elöre haladott terhességem van, be vérzés van a méhemben és ha valami baj lesz akkor méhkaparást csinál! Ez pontosan mit jelent?

Figyelt kérdés
2008. jún. 11. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány hetes a terhességed?
2008. jún. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
a méhkaparást az nagyon nagy baj esetén csinálják, szerintem ha a baba nem bírja a bevérzést akkor sajnos így megszakítják a terhességet, de ne ijedj meg ezt csk hallottam. inkább a mehben történő vérömleny esetén csinálják azt hogy leszívatják a vérömlenyt. Remélem nincs nagy baj. pihenj sokat és vigyázz magadra. és ne ijedj meg attólamit írtam.inkább konkretizáld az orvossalhogy erre gondolt-e-
2008. jún. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
kb két hetes lehetek!miért ez nagy gond?
2008. jún. 11. 20:44
 4/9 anonim ***** válasza:
két hét? az abszolút nem előrehaladott. de szerintem két hetesen nem is tudod, mert az utoljó menzesztől számoljuk, és nyilván akkor gondoltad hogy babás vagy, mikor nem jött meg. az meg min. 3 hét...
2008. jún. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
én nem tudtam mg nem is selytettem!a doki meg vizsgált ö mondta!amugy igazábol azt se tudom hogy mi az hogy elöre haladott terhesség!
2008. jún. 11. 21:29
 6/9 anonim ***** válasza:
értem. hány éves vagy?
2008. jún. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
21 leszek
2008. jún. 12. 18:59
 8/9 anonim ***** válasza:
mikor volt az utolsó menzi első napja?
2008. jún. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
május 20
2008. jún. 15. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!