Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fiú/lány naptáros módszer?

Fiú/lány naptáros módszer?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek ennek van valóság alapja? Van aki ezt figyelte és tényleg bejött neki az, hogy olyan nemű lesz a baba amit az adott napra írtak?

Én nem hiszek ebben és véleményem szerint csak az számít, hogy egészséges legyen, csak hajt a kíváncsiság. :)


2012. aug. 16. 17:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
33%
#1. vagyok és én is zöldet nyomtam..
2012. aug. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Manka68 ***** válasza:
76%

Szia!

Ha kínai naptármódszerre gondolsz, az csak annyira válik be, mint a horoszkóp. :-)

Van viszont egy olyan, hogy ha peteérés előtt egy-két nappal van akció, akkor a lassúbb, de szívósabb lánynemű spermiumok maradnak addigra életben nagyobb százalékban, viszont ha pont elkapod a peteérés napját, akkor a gyorsabb fiúk érnek oda elsőként, így nekik van nagyobb esélyük a megtermékenyítésre. De ezzel a módszerrel is csak viszonylag nagyobb az esély arra, hogy olyan nemű babád foganjon, amilyet kiszámoltál, az 50% felmegy kb 60-70%-ra. Ennek a módszernek a fizika az alapja, de hát itt biológiáról beszélünk, ami egy kicsit összetettebb, és sok olyan tényező játszhat még szerepet, amiről esetleg nem is tudunk. :-)

A tesztről én is hallottam, utánaolvastam fórumokon, hogy kinek mennyire jött be. Mindenkinek lányt jósolt, így 50%-ban bejött. :D

Állítólag az anyai vizeletben lévő baba eredetű kromoszómákat mutatja ki. Hogy hogy kerül az anya vizeletébe a baba kromoszómája, azt nem tudom. :D

Még ha vérből lenne, azt csak-csak elfogadnám, hátha a placentán átjutnak a dolgok az embrió keringéséből, de hogy a vizeletből??? :-)

Egyébként az árából el lehet menni 4D UH-ra, az biztosabb. :-)

2012. aug. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy nem valaszoltam, nem voltam gepkozelben. Igen, van. Ebayen lehet kapni. Angliaban lakom, az ebay.co.uk-n van ilyen, nem is draga, akkorul van, mint egy normal. Azt hiszem valami kis poharkaba kell pisilni, es attol fugg, hogy milyen szinu lesz, hogy fiu vagy lany. Majd 3 eve neztem, mar nem emlekszem pontosan.
2012. aug. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindig vannak ilyen vadbarmok, akiknek az nyujt elvezetet, hogy nyomjak a lefele kezecskeket. ...no komment
2012. aug. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Manka! (ja, #4 vagyok): szerinted az butaság, ha én úgy tudom, hogy a magzatvíz az anya veséjén(tehát) pisivel távozik, amikor cserélődik? Vagy a buta én vagyok? Vmiért ez maradt meg bennem, de írjátok meg, ha rosszul tudom. Ez esetben valóban lehetne benne baba eredetű kromoszóma. Viszont abban igazad van, hogy egy ilyen teszt árából már 4D-re is el lehet menni, az meg azért csak élvezetesebb is (azon kívül hogy biztosabb), mint arra várni, hogy milyen színű lesz a pisi :))
2012. aug. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az elso fiamat a kinai fogantatasi naptar es a ciklus.hu is fiunak "josolta".

Most 34 hetes terhes vagyok a masodik fiammal es direkt a ciklus.hu szerinti lanyos napokon voltunk egyutt (2-3 nappal az ovulacio elott) lany remenyebe. A kinai is lanyt irt. Erre mar 3-szor megerositettek,hogy fiu . En is lattam az uh-on a "bizonyitekot".

Semmilyen modszer sem 100%-os.

2012. aug. 17. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm szépen a válaszokat.

Totál bosszantó, hogy valaki az én kérdésembe leszavaz valakit. Nemm is értem, hogy miért kell. Na mindegy mindenkinek küldök egy zöld kezet.

Én nagyon racionális ember vagyok és el nem tudom képzelni, hogy ez így működne, hogy egy nap milyen nemű baba fog foganni.

2012. aug. 17. 08:33
 18/18 anonim ***** válasza:
Igazad van kedves kérdező! Én is minden válaszolómnak aki megtisztel a válaszával akár jó v rossz "zöld kezet" küldök viszont visszafelé ez nem működik!
2012. aug. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!