Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fiú/lány naptáros módszer?

Fiú/lány naptáros módszer?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek ennek van valóság alapja? Van aki ezt figyelte és tényleg bejött neki az, hogy olyan nemű lesz a baba amit az adott napra írtak?

Én nem hiszek ebben és véleményem szerint csak az számít, hogy egészséges legyen, csak hajt a kíváncsiság. :)


2012. aug. 16. 17:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Ha a kínai naptárra gondolsz, nekem nem jött be. Fiút írt és kislány lett! Nem bánom,Lilit viszont már nem adnám egy fiúért sem!!!
2012. aug. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Konkrétan nincs olyan módszer amire gondoltam, csak nem e volt az első olyan naptár ahol le volt írva, hogy milyen nemű lesz a bab. Kíváncsi vagyok csak. :)
2012. aug. 16. 17:36
 3/18 anonim ***** válasza:
67%

A kinai naptaras modszert en is megcsinaltam, meg egyeb teszteket (just for fun) es mind bejott. Mind azt irta, hogy lanyom lesz es az lett:D Ezen felul nem hinnem, hogy elore meg lenne irva, hogy en 26 evesen februarban csak lany babaval eshetek teherbe, ha a fejem tetejere allok is:D

Egyebkent eleg koran kiderult, hogy lany lesz es pocakom alapjan nem gyoztek az utcan megallitani, hogy fiam lesz...mindig csak azt mondtam nekik, hogy ezt beszeljek meg a lanyommal:D

2. babat is szeretnenk, akkor is meg fogom nezni. Mar banom, hogy elso babammal nem vettem olyan tesztet, amivel ki lehet mutatni, hogy lany, vagy fiu. 2.-kal venni fogok:D

2012. aug. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%
Bocs, én naon lemaradtam! VAn olyan teszt, ami kimutatja? Vagy most csak vicceltél? ???
2012. aug. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Erről a tesztről nem is tudtam. Hol lehet kapni és mennyiért?

Nahát ez nagyon durva. Lehet kíváncsiságból ha újból terhes leszek fogok egyet venni.

2012. aug. 16. 18:27
 6/18 anonim ***** válasza:
68%
komoly van ilyen teszt? és jó is? Oo akkor meglesem tényleg lányom lesz-e :D
2012. aug. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%
#4 vagyok: kedves 3-as, kérlek válaszolj, komoly, vagy csak szívatsz minket? :) Lehet, hogy mi meg bugrunk, ő meg csak viccelt :D
2012. aug. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%

#4 vagyok: tényleg van ilyen! Bocsi 3-as, ha sértőnek vélted az előző bejegyzést, egyébként vicces felhangban írtam.

Szóval ha rákerestek Intelligender a neve!

2012. aug. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%
Ki pontoz le ennyire? Miért?
2012. aug. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
#4 vagyok, te ki? én 3nak nyomtam zöldet. Egyébként valaki itt garázdálkodik sztem...
2012. aug. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!