Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek hihetek a tesztnek?

Szerintetek hihetek a tesztnek?

Figyelt kérdés
Majdnem 3 hete késik a menstruációm. Rengeteg tesztet csináltam eddig mind negatív lett, még amit múlt héten csináltam az is. De ma reggel csináltam egy másikat, nem első vizeletből, ami egyértelműen pozitív lett. Ha ez igaz akkor pénteken leszek 6 hetes terhes. Másnak is volt akinek nem azonnal mutatta ki? Egyébként csütörtökön megyek orvoshoz, mert a kimaradt menzesz miatt kértem időpontot.
2012. aug. 14. 09:11
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Remélem az orvos is ezt fogja mondani :) Köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 14. 10:01
 12/18 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Egyértelműen később volt az ovud, ezért késett ennyit a mensid!

Boldog babavárást!

2012. aug. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Azért félek, mert az én számításaim szerint amikor volt peteérésem, akkor voltunk együtt, többször is. Utána csak 1-szer vagy 2szer tudtunk együtt lenni. Mióta késik azóta pedig a férjem nem akarta, mert negatívak lettek a tesztek, és fél, hogy valami más baj van, és nem akart "kárt tenni" bennem. Arra vár, hogy mit mond a doki. Vagy szerencsénk volt, és az 1-2 alkalom környékén volt pé-m. Csak legyen már csütörtök, és a doki is erősítse meg! :)
2012. aug. 14. 11:30
 14/18 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi volt a dokinál! Drukk! :-)
2012. aug. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Megírom, köszönöm!
2012. aug. 14. 12:54
 16/18 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Mikorra nem vártad?
2012. aug. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm! júli 27-ére
2012. aug. 14. 14:19
 18/18 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Voltam orvosnál, csinált hasi és hüvelyi Uh-t is. Nem mondta egyértelműen, sem azt hogy terhes vagyok, sem azt hogy nem. 2 hét múlva kell visszamennem, azt mondta kehet, hogy nagyon kicsi még. A nyálkahártya 13mm, amire azt mondta határ eset, mert lehet hogy a baba miatt, de lehet hogy menzesz miatt vastagabb. Bízom benne nagyon, hogy ott van, csak még pinduri!
2012. aug. 16. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!