Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek hihetek a tesztnek?

Szerintetek hihetek a tesztnek?

Figyelt kérdés
Majdnem 3 hete késik a menstruációm. Rengeteg tesztet csináltam eddig mind negatív lett, még amit múlt héten csináltam az is. De ma reggel csináltam egy másikat, nem első vizeletből, ami egyértelműen pozitív lett. Ha ez igaz akkor pénteken leszek 6 hetes terhes. Másnak is volt akinek nem azonnal mutatta ki? Egyébként csütörtökön megyek orvoshoz, mert a kimaradt menzesz miatt kértem időpontot.
2012. aug. 14. 09:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Felteszed a képet? Egyébként gratulálok:))))))
2012. aug. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

akkor 2 nap múlva megtudod :)


tüneteid vannak?

2012. aug. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Mindjárt teszek fel, csak írjátok meg hol tudok :)) Tünetem annyi, hogy borzasztóan érzékeny a mellbimbóm, hetek óta, illetve az este lettem figyelmes arra, hogy a melleim is fájnak, nem tudtam hogy feküdni, hogy ne nyomjam őket. Ezenkívül, ha tényleg baba van, akkor 3-4 hetesen volt egy hét kb. mikor egyfolytában aludtam volna, és görcsölgetett a hasam. De semmi komolyabb tünetem nincs.
2012. aug. 14. 09:18
 4/18 anonim ***** válasza:

Itt feltudod tölteni:


[link]

2012. aug. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
valoszinü késöb volt peteérésed az elözö tesztek lehet ezért nem mutaták még mert nem volt annyi hcg-d de szerintem a mostaninak hihetsz gratulálok!
2012. aug. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Kép: [link]
2012. aug. 14. 09:45
 7/18 A kérdező kommentje:
Élőben sokkal jobban látszik! De azét képen is!
2012. aug. 14. 09:47
 8/18 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!!!!!!!!
2012. aug. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ez pozitív! Szívből gratulálok. Valószínű később volt peteérésed, és azért nem mutatta ki a hcg-t korábbi teszt. Boldog babavárást!
2012. aug. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
GRATUUUUU
2012. aug. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!