Hihetek a tesztnek?

Figyelt kérdés
Jelenleg ma vagyok a 37. napon. A ciklusaim az utóbbi időben sajnos 33-34 naposak lettek. Kedden (2 nappal ezelőtt teszteltem) negatív lett, délutániból. Ma hajnalban (nagyon kellett pisilni) corax be sure-val teszteltem. Negatív lett. Kidobtam a szemetesbe, de reggel megnéztem újra, és halványan ott volt a pozitív. Na gondoltam, ha az van a használati útmutatóban, hogy 30 perc elteltével tévesen is adhat pozitív eredményt, akkor ez sem mérvadó. Vettem egy clearblue-t ebédidőben, most megcsináltam és pozitív lett. Igaz halványan, de erősebben mint a corax-osan, azért mégiscsak látni. Ez most akkor pozitív? Babót várok?
2012. aug. 9. 13:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!Az elsőnek én nem hinnék mert időn túl volt,de ha a második már időn belül azt mutatta akkor IGEN!!!!

Nagyon gratulálok!!!!

2012. aug. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, a clearblue egyből kimutatta, kb egy percen belül. Jaj de örülök:)
2012. aug. 9. 14:20
 3/14 anonim ***** válasza:

De jóóóóóóóóóóóó!!!

Szívből gratulálok!


Kérlek, rakd fel az összes tesztet!!!!!


Szuper, babás vagy :)

2012. aug. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szivböl Gratulálok!!!!!!!
2012. aug. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, aranyosak vagytok:) Megpróbálom felrakni
2012. aug. 9. 14:46
 6/14 anonim ***** válasza:
várjuk!!!!!
2012. aug. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

[link]


Szerintetek?

2012. aug. 9. 15:12
 8/14 anonim ***** válasza:
POZITÍV!!!!
2012. aug. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez bizony az.Gratulálok mégegyszer.Mióta próbálkoztok?
2012. aug. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Már kettő éve. Vagyis nem próbálkozunk direktbe, csak nem védekeztem. Kettő éve is voltam babás, de meg kellett szakítani, mert beteg volt a baba... nagyon félek, hogy most rendbe legyen minden...
2012. aug. 9. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!